RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #1593  Szerző: djlacee
 
Beugró, Médiacápa, Banánhéj ---> hmm, durva :) bár lenne alap csomagban :evil: Amúgy akkor most a Beugró lesz ezen is meg a m1-en is? Gondolom itt a régebbi adások, m1-en meg a zsír újak
 #1589  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
jeek írta: Ez okot adhat a hűségszerződés alatti felmondásra is, mivel a szolgáltató megszegte a szerződést. Ezenkivül bárki, bármikor jogi útra viheti az esetet és a szolgáltatótól kötbér fizetést is kérhet, mivel nem jelentették be 30 nappal előtte a csatornakiosztás ill. ÁSZF módosítást. Bár ugyanez igaz a City7TV-re is.
Egyetértek, de ez most nem csak a UPC-t, hanem a PR kivételével valamennyi szolgáltatót érinti, ugyanis egyiksem jelentette be hivatalosan 30 nappal előre.
De eddig csak a UPC rakta be biztosan :P
 #1586  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta: (Biztos azért reklámoznak, mert az ember agya nem tud 2 klipnél többet megjegyezni.)
:mrgreen: :mrgreen:
 #1585  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Ez okot adhat a hűségszerződés alatti felmondásra is, mivel a szolgáltató megszegte a szerződést. Ezenkivül bárki, bármikor jogi útra viheti az esetet és a szolgáltatótól kötbér fizetést is kérhet, mivel nem jelentették be 30 nappal előtte a csatornakiosztás ill. ÁSZF módosítást. Bár ugyanez igaz a City7TV-re is.
Egyetértek, de ez most nem csak a UPC-t, hanem a PR kivételével valamennyi szolgáltatót érinti, ugyanis egyiksem jelentette be hivatalosan 30 nappal előre.
 #1584  Szerző: tomee87
 
Nem értem miért nem lehet több olyan tematikus csatija az MTV-nek, mint a jelenlegi MTV Music. 0 reklám, 0 ajánló csak klippek megszakítás és reklám nélkül. Szerintem a Rock/alter és Feka/dance műfajokból még elférne ilyen jellegű tematikus MTV.
 #1580  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:
MikySoft írta:Megmondom őszintén: AZ MTV-ben nagyot csalódtam.
Teljesen rendben van a műsor, nem is azzal van a baj. Elnézegetem rajt azt a sok primitívséget
(Pimp My Ride, Viva La bam, stb.) de ez nem zenecsatorna. Legyen a neve mittudomén SajtTV, és rakják
át ezeket a műsorokat. Ha már MTV, akkor legyen sok klip, zene, minden. Még a Viván is több a zene (bár azok jó szarok).

Fel nem fogom, hogy ennek mi értelme. Régen még ment sok klip rajt...
Ez így van, sajnos se az MTV, se a VIVA nem mondható már zenecsatornának és az a baj, hogy az MTV tematikus csatornáin (HITS, TWO, DANCE) is már lassan több a reklám, mint a zene :(
Szerintem a Hits, Dance, Two közel sem annyira gáz, mint az MTV Hungary.
Bár a Two nem tartozik a kedvenceim közé, a Hits, Dance-et viszont sokat nézem, és kibírható a reklámozás.

(Biztos azért reklámoznak, mert az ember agya nem tud 2 klipnél többet megjegyezni.)
 #1576  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta: Elképzelhető, de valamiféle értesítést a számlán vagy a honlapon akkor is megérdemelnének az előfizetők. Ha új zenecsatorna kerülne bevezetésre, akkor még eltekinthetünk az értesítéstől, de a CC egy teljesen más műfaj lesz.
Arra azért kíváncsi leszek, hogy a Direct-re is felkerül-e.
Ez okot adhat a hűségszerződés alatti felmondásra is, mivel a szolgáltató megszegte a szerződést. Ezenkivül bárki, bármikor jogi útra viheti az esetet és a szolgáltatótól kötbér fizetést is kérhet, mivel nem jelentették be 30 nappal előtte a csatornakiosztás ill. ÁSZF módosítást. Bár ugyanez igaz a City7TV-re is.
 #1574  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Megmondom őszintén: AZ MTV-ben nagyot csalódtam.
Teljesen rendben van a műsor, nem is azzal van a baj. Elnézegetem rajt azt a sok primitívséget
(Pimp My Ride, Viva La bam, stb.) de ez nem zenecsatorna. Legyen a neve mittudomén SajtTV, és rakják
át ezeket a műsorokat. Ha már MTV, akkor legyen sok klip, zene, minden. Még a Viván is több a zene (bár azok jó szarok).

Fel nem fogom, hogy ennek mi értelme. Régen még ment sok klip rajt...
Ez így van, sajnos se az MTV, se a VIVA nem mondható már zenecsatornának és az a baj, hogy az MTV tematikus csatornáin (HITS, TWO, DANCE) is már lassan több a reklám, mint a zene :(
 #1571  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Amúgy, az nem lehet hogy amiért nem teljesen szünikmeg a vh-1, ezért nem vonatkozik az 1 hónapos szabály?
Nemtudok másra gondolni, hogy egy cég se tett ki közleményt, 1 kivételével. Legalább a stb-ra küldhettek volna üzenetet pl.
Elképzelhető, de valamiféle értesítést a számlán vagy a honlapon akkor is megérdemelnének az előfizetők. Ha új zenecsatorna kerülne bevezetésre, akkor még eltekinthetünk az értesítéstől, de a CC egy teljesen más műfaj lesz.
Arra azért kíváncsi leszek, hogy a Direct-re is felkerül-e.
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 106