RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #132298  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:A megoldás a választható nyelv lenne (nem tudom, van-e, mert sose nézem). A magyar nyelv kell, mivel a nézők nagyobbik része sajnos nem ért angolul.
az eu-ban magyarországon a legkisebb az angolul beszélők aránya, mindössze 20%. ennek szerintem a legfőbb oka, hogy a magyar még csak nyomokban se hasonlít az angolszász nyelvre, de az is jócskán közrejátszhat, hogy mindent szinkronizálnak. kár, hogy csak a legnagyobb tévéken veszik komolyan az eredeti nyelvet és feliratot...
 #132288  Szerző: djlacee
 
Nem lehet hangot váltani, de bizonyos műsorok eredeti nyelven, égetett magyar felirattal mennek. A Comedy Central Extra pedig egyáltalán nincs szinkronizálva, csak feliratozva
 #132283  Szerző: Glenn
 
A megoldás a választható nyelv lenne (nem tudom, van-e, mert sose nézem). A magyar nyelv kell, mivel a nézők nagyobbik része sajnos nem ért angolul.
 #132275  Szerző: gkiskovacs
 
Nickman írta:A Comedynál még mindig nem 100%-os minden. A tegnap angolul leadott Agymenők rész mai ismétlése is angolul megy, és nem először fordult elő a szinkron nélküli műsor. Természetesen a Facebook oldaluk tele van ilyen üzenetekkel.
Szerinted londonban ahonnan 20+ X országnak játszák ki az adást mekkora prioritást élvez a hangyafaxnyi magyar piac? Valamint ha egyáltalán van ott valaki (nem csak ügyletben rohan be ha lehal a rendszer, mert teljesen automata rendszer élő műsor hián hetekre előre beprogramozva) honnan venné észre milyen nyelven megy a műsor? Arra lehet csenddetektort csinálni ha nincs kép/hang, de ilyen hibára nem.
 #131956  Szerző: Nickman
 
A Comedynál még mindig nem 100%-os minden. A tegnap angolul leadott Agymenők rész mai ismétlése is angolul megy, és nem először fordult elő a szinkron nélküli műsor. Természetesen a Facebook oldaluk tele van ilyen üzenetekkel.
 #131663  Szerző: markfelt
 
molnarb írta:18-as karikával megy, így elvileg nem para. Az más kérdés, hogy ez egy ifjúsági és szórakoztató csatorna a papírforma szerint.
hát szórakoztat is. a maga módján.
 #131662  Szerző: molnarb
 
18-as karikával megy, így elvileg nem para. Az más kérdés, hogy ez egy ifjúsági és szórakoztató csatorna a papírforma szerint.
 #131661  Szerző: markfelt
 
a viván maradtam, közben belemerültem valamibe, így a háttérben ment. azért nézem, mert nincs más zenetévé a telekomon.
egyszer csak nem zene megy, hanem szöveg és el-elcsípek egy-két szösszenetet. idézem:

"a leszbi barátnőm pasizik?! ez nem ér, velem szokott smacizni!"
"annyit recskáztam tegnap, hogy szinte lebénult a farkam!"
"- te meg hol a faszba' alszol?
- a kanapén
- megdugnálak akkor!"

érted. megdugnálak AKKOR. ha már így... ott vagy. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

pont nem vagyok prűd, de azért ehhez képest a mónike/győzika show bőven operaközvetítés színvonalban (nem a buzilobbis fajta)

ja, a műsor a valleys.
 #131622  Szerző: djlacee
 
Amúgy reklámmentes lett az MTV Dance, Hits, Rocks
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 106