RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #2685  Szerző: Zoshi
 
:mrgreen: Az EPG is megin érdekes. :D A Now Next nél azt írja h Cill Out ami hajnali műsor most megy 17:00 ig.. :lol: majd ha nyomok egy frissítést ezt írja ki: Szept 10. (12:>1 -ig tart. :D EPG-t megnyomva pedig holnap reggel 6-ig nincs epg.
 #2683  Szerző: tomee87
 
Digitálison már nálunk is átcserélték a VH1-t, VH1/CC-ra, analógon még nem (T feeling :D ).
Kép
Kép
Minőségi probléma nincs, ugyanolyan jó minőségű, mint az elődje, kép és hang tökéletes.
rövid video: http://data.hu/get/665653/VH1uj.wmv.html
 #2665  Szerző: rsite1
 
hát nagyon sajnálom, hogy a directen nem lesz cc....most ahogy olvastam az indexen, nagyon megtetszett..
 #2423  Szerző: mlaszlo
 
Jövő hét szerdától egy kicsit átalakul az MTV esti műsora a Comedy Central indulása miatt. A South Park korábban, már 22:00-kor kerül adásba, 21 órától pedig a Stand Alone Complex c. (ha jól láttam anime) sorozat lesz látható. A Swung pedig a port.hu-n szereplő műsor szerint kétszer 10 percre rövidül.
 #1992  Szerző: Obladioblada
 
Ma reggel a Viván ugyanabban az időben ugyanaz a zenei lista ment, mint egy nappal korábban. Egymás után, szépen sorban... Dolgoznak a zenei szerkesztők itt is. :D
 #1922  Szerző: tomee87
 
Nem értem az MTV Networks miért nem csinálja azt, hogy a VH1/CC mellett értékesíti a 24 órás VH1-t is, amit a kábelszolgáltatók akár digitális csomagban is értekesíthetnének. Természetesen csak külön VH1-t nem lehetne "venni", de amelyik cég már továbbítja a CC/VH1-t az, ha akarja továbbíthatná a VH1 24 órás verzióját is. Így sztem mindenki jól járna.
 #1687  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta: Értem. Köszi az infót.
Nincs mit :)
Az új beltérinél egyébként próbálják megoldani, hogy az érintett csatornák esetében a beltéri ne a csatornától, hanem a UPC-s TP-ről hívja be a műsorinfót, de hogy sikerül-e majd megoldaniuk, azt nem tudom.
 #1686  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:
MikySoft írta:Bár nem teljesen a Vicamom féle MTV-ről van szó, mégis inkább ide írom.

Miért lehet az, hogy ha a beltérimen (6010, 8111-en egyaránt) megnézem az EPG-t, kiírja normálisan
például az Mtv Dance csatorna műsorát, de amikor a kis info menüt hozom le, akkor csak ennyi áll ott: MTVDance?

Nem értem. Nem egy forrásból van az EPG, és megkeveredik a beltéri? Vagy mi?
A probléma az, hogy az MTV Dance, MTV Hits és MTV two csatornákat nem a UPC adja fel műholdra, hanem az MTV és az MTV nem biztosít hozzá EPG-t, csak az aktuális csatorna nevét írják ki. Amikor megnyomod a távirányítón a Guide gombot, akkor az EPG-t a beltéri a UPC központi TP-jéről hívja be, ahova az összes csatorna műsora fel van töltve, míg amikor csatornát váltasz, akkor az adott csatornától próbálja behívni az ún. now&next infót. A UPC-s csatornáknál van ilyen, így azoknál helyesen jelenik meg a műsoinfo, de az MTV-seknél nincs. Egyébként ugyanilyen az Eurosport is, ahol a hollandok nem biztosítanak hozzá műsorinfót, csak a műsor címét.
Értem. Köszi az infót.
 #1685  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Bár nem teljesen a Vicamom féle MTV-ről van szó, mégis inkább ide írom.

Miért lehet az, hogy ha a beltérimen (6010, 8111-en egyaránt) megnézem az EPG-t, kiírja normálisan
például az Mtv Dance csatorna műsorát, de amikor a kis info menüt hozom le, akkor csak ennyi áll ott: MTVDance?

Nem értem. Nem egy forrásból van az EPG, és megkeveredik a beltéri? Vagy mi?
A probléma az, hogy az MTV Dance, MTV Hits és MTV two csatornákat nem a UPC adja fel műholdra, hanem az MTV és az MTV nem biztosít hozzá EPG-t, csak az aktuális csatorna nevét írják ki. Amikor megnyomod a távirányítón a Guide gombot, akkor az EPG-t a beltéri a UPC központi TP-jéről hívja be, ahova az összes csatorna műsora fel van töltve, míg amikor csatornát váltasz, akkor az adott csatornától próbálja behívni az ún. now&next infót. A UPC-s csatornáknál van ilyen, így azoknál helyesen jelenik meg a műsoinfo, de az MTV-seknél nincs. Egyébként ugyanilyen az Eurosport is, ahol a hollandok nem biztosítanak hozzá műsorinfót, csak a műsor címét.
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 106