RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #171276  Szerző: Tomi76
 
Wolfman írta:A VIVA műsorai mennek az MTV-re, a kábelszolgáltatóknál meg az MTV Hits-et adják a VIVA helyén.
A T-Home kábel esetében, a Viva helyére került a Comedy Cenral Family, és lett két új programhely, (gyárilag a 33-as és a 161-es) egyiken az MTV a másikon az MTV Hits megy.
 #171275  Szerző: Tomi76
 
Wolfman írta:A VIVA műsorai mennek az MTV-re, a kábelszolgáltatóknál meg az MTV Hits-et adják a VIVA helyén.
A T-Home kábel esetében, a Viva helyére került a Comedy Cenral Family, és lett két új programhely, (gyárilag a 33-as és a 161-es) egyiken az MTV a másikon az MTV Hits megy.
 #171221  Szerző: altermanus
 
thenewdeam0n írta:DIGI bácsinéknál rákérdeztem e-mailben, hogy mi a helyzet.
"Az októberben induló csatorna várhatóan váltja a megszűnőt"
Ezt írták vissza
t-re rá merjek írni? :troll:
 #169685  Szerző: mlaszlo
 
Wolfman írta:
altermanus írta:én úgy vettem ki, hogy a Viva-ból Lesz a magyar MTV Hits...
Nem magyar MTV Hits lesz. A VIVA műsorai mennek az MTV-re, a kábelszolgáltatóknál meg az MTV Hits-et adják a VIVA helyén.
A biztos kijelentésekkel szerintem még várjunk, kérdés hogy automatikusak lesznek-e a cserék, mert elég nagy kavarás lesz a csatornáknál. Az MTV Europe, magyar MTV csere még megtörténhet, de az MTV Hits sok szolgáltatónál bent van alapból, így azt tenni a VIVA helyére nem biztos, hogy lehet. Illetve a Comedy Central Extra meg kevés helyen van és gondolom a Comedy Central Family árazása is más lesz, mert azon nem csak olcsó felirat lesz.
 #169675  Szerző: Wolfman
 
altermanus írta:én úgy vettem ki, hogy a Viva-ból Lesz a magyar MTV Hits...
Nem magyar MTV Hits lesz. A VIVA műsorai mennek az MTV-re, a kábelszolgáltatóknál meg az MTV Hits-et adják a VIVA helyén.
 #169669  Szerző: altermanus
 
én úgy vettem ki, hogy a Viva-ból Lesz a magyar MTV Hits...
Én nem sajnálom a Vivát... az utóbbi időben, Nickelodeon, MTV valóságsorozatok mennek rajta. Semmi olyan mint régen az interaktív - amibe néhányszor belefutottam, de végig sose néztem - Jó néha volt rajta zene, de inkább - mint most is - sorozatok mennek rajta... ja és egy VJ aki klippekből csinál mixeket. (Ilyen mondjuk mehetne a Magyar MTV Hits-en, már ha lesz ilyen)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106