RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #1379  Szerző: Sz.
 
A jelenleg M1-en futó Beugró végén a szponzorok között felsorolták a Comedy Centralt is: "együttműködő partnerünk a Comedy Central" és egy bazinagy CC logo volt kint. Ez hogy lehet?

Lehet, hogy a CC-n is fog futni a műsor? Jó is lenne... :D
 #1326  Szerző: Sz.
 
Szerintem az MTV is átteszi végre az uplinket az Amos-AH-ra, mint valószínűleg a VIVA és biztosan a CC/VH1 is. Kíváncsi leszek a minőségre (főleg hang). A Budapest TV-t leszámítva még nem csalódtam ilyen szempontból az AH muxban (BpTV-nél az analóg moduláció volt a gond, amúgy jó lett volna az is).
 #1298  Szerző: Zoshi
 
Pénteken már rég óta szar az EPG.. Ilyenkor a 11. évad van, és nem az előzöek amik minden h nap 11-12 vannak. Vmiért Péntekre is ezt írják már mióta.
 #1297  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:
MikySoft írta:Valami nem stimmel az MTV Hungary EPG-vel.
"A Per" c. műsort 22:55-23:00-ig jelzi, majd 23-tól elvileg a Viva La Bam megy.
De a Per az ennél több ideig szokott tartani, szerintem. Bár most kapcsoltam ide, ezért nem tudom mióta mehetett, de 5 percnél csak tovább...

Szerk.: A Viva La Bam pontban 23-kor elkezdődött. Ahogy ez EPG-n is jelezve van.
Előfordul néha, hogy az MTV a kiadott műsorban nem hagy elég helyet az adott műsorszámnak. Pl. hétköznap 23 órára van kiírva a South Park és a műsorrend szerint 23:19-ig tart, ami nehezen tartható, hiszen egy-egy epizód kb. 22-24 perces, ehhez még hozzájön egy kis csúszás is, így jó ha 23:25 körül befejeződik.
Tegnap fél 12-kor kezdődött el a South Park, pedig úgy reklámozzák, hogy 23-kor kezdődik. Viszont az EPG-ben már fél 12 volt. Érdekes.
Pontos egy csatorna. :)
 #1292  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta:Valami nem stimmel az MTV Hungary EPG-vel.
"A Per" c. műsort 22:55-23:00-ig jelzi, majd 23-tól elvileg a Viva La Bam megy.
De a Per az ennél több ideig szokott tartani, szerintem. Bár most kapcsoltam ide, ezért nem tudom mióta mehetett, de 5 percnél csak tovább...

Szerk.: A Viva La Bam pontban 23-kor elkezdődött. Ahogy ez EPG-n is jelezve van.
Előfordul néha, hogy az MTV a kiadott műsorban nem hagy elég helyet az adott műsorszámnak. Pl. hétköznap 23 órára van kiírva a South Park és a műsorrend szerint 23:19-ig tart, ami nehezen tartható, hiszen egy-egy epizód kb. 22-24 perces, ehhez még hozzájön egy kis csúszás is, így jó ha 23:25 körül befejeződik.
 #1285  Szerző: t
 
MikySoft írta:másnaposságra a legjobb a bptv. múltkor legalábbis bevált.
nekem meg a teletubbies :mrgreen:
 #1273  Szerző: rsite1
 
másnaposságra a legjobb a bptv. múltkor legalábbis bevált.
 #1272  Szerző: Sz.
 
Ha beáll az agyhalál (vagy ha végképp nincs más), akkor nagyon is jót tesz. A vadászműsoraik közül az "utolsó rókavadászat" sorozatot egyébként néztem, ez jó is volt.
 #1271  Szerző: tomee87
 
Sz. írta: (Bár nem tudom hogy bírom majd ki fishing and hunting nélkül)
:D Ez most komoly vagy irónikus? Nem szídom, de olyan jó alvó csatorna, bekapcsolom és jót lehet rajta aludni :D :P
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106