RADIOSITE Fórum

  • Paramount Global (MTV, Nick, Comedy Central, Paramount Network, stb.)

 #1607  Szerző: Zoshi
 
Amúgy bocs de ez nagyon off lesz. :D

http://satportal.zkteam.hu
nem akartok szerksztők lenni? híreket, teszteket, cikkeket írni? jeek, mlaszlo? Az oldal még nincs teljesen kész, de hamarosan igen, ha igen szoljatok.

Még 1x bocsánat.
On
 #1605  Szerző: tomee87
 
Chester írta:
jeek írta:Pont nem fogom látni az indulást :( Mert október 1-én itt leszek az Egyetemvárosban és itt nincsen csak német Comedy Central, na nem baj, majd október 2-án :lol:
Ha tudom elkérem addigra a fényképező gépet és felveszem neked. :D
Köszi :D
 #1602  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:Pont nem fogom látni az indulást :( Mert október 1-én itt leszek az Egyetemvárosban és itt nincsen csak német Comedy Central, na nem baj, majd október 2-án :lol:
Ha tudom elkérem addigra a fényképező gépet és felveszem neked. :D
 #1601  Szerző: tomee87
 
Pont nem fogom látni az indulást :( Mert október 1-én itt leszek az Egyetemvárosban és itt nincsen csak német Comedy Central, na nem baj, majd október 2-án :lol:
 #1600  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:
Chester írta:Nekem tetszik. :)
Amig fogok nézni: Sp, Simsons, My Name is earl, Famili Guy, Mr Bean, Banánhéj/Médiacápa, és a külöldi műsorok. :D
Simpson pont jól jön, pont most fejezték be a TV6-on :D
:D Meg gondolom minden elejétől, jó lesz. Nem minden részt láttam pl a simsonsból, meg a banénhéj, bean ból. És az újmüsorok is érdekelnek. Jó lesz ez, nekem bejön. ;)
 #1599  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: A Digi TV-t biztosra mondod? Ők külföldre is szórnak, akkor ott lesz VH1 meg VH1/CC is??
Nem biztos, de abból kiindulva, hogy a magyarok miatt külön felrakták az MTV Hungary-t és az Eurosport2-őt is, amellett, hogy a többi országnak ugyanúgy kell továbbítaniuk a nemzetközi változatokat, akkor elképzelhető, hogy a magyaroknak indítanak egy plusz csatornát a VH1/CC-lal.
 #1598  Szerző: tomee87
 
Chester írta:Nekem tetszik. :)
Amig fogok nézni: Sp, Simsons, My Name is earl, Famili Guy, Mr Bean, Banánhéj/Médiacápa, és a külöldi műsorok. :D
Simpson pont jól jön, pont most fejezték be a TV6-on :D
 #1597  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
jeek írta: De eddig csak a UPC rakta be biztosan :P
Ez igaz, de a nagyobb szolgáltatóknál (Antenna Digital, Fibernet, T-Home, Digi TV, Digikábel) is biztos lesz csere.
A Digi TV-t biztosra mondod? Ők külföldre is szórnak, akkor ott lesz VH1 meg VH1/CC is??
 #1596  Szerző: Zoshi
 
Nekem tetszik. :)
Amig fogok nézni: Sp, Simsons, My Name is earl, Famili Guy, Mr Bean, Banánhéj/Médiacápa, és a külöldi műsorok. :D
 #1595  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: De eddig csak a UPC rakta be biztosan :P
Ez igaz, de a nagyobb szolgáltatóknál (Antenna Digital, Fibernet, T-Home, Digi TV, Digikábel) is biztos lesz csere.
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 106