RADIOSITE Fórum

  • HBO csatornák (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2)

 #3537  Szerző: Sz.
 
Sztem felhagyhatnának már ezzel a paytv konstrukcióval. Kb semmi értelme nincs, az emberek folyamatosan mondják le előfizetéseiket.
Szerintem sokkal kifizetődőbb lenne, ha nem prémiumcsatornaként sugároznának és értékesítenék a reklámidejüket...
 #3513  Szerző: LuciFerko
 
ez azért égő...
 #3507  Szerző: mlaszlo
 
Azért nem semmi az HBO, holnapi premier film ígéretesnek hangzik, 18:35-től Dr. Dolittle. Nem baj, hogy nincs egy hete, hogy a Film+ és a Film+2 vetítette...
 #3505  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta:itt Enyingen 1990 ft a HBO/hó.
Az ottani szolgáltató akkor úgy látszik valamilyen módon részt vesz az akcióban, de az egyik legnagyobb hazai kábelszolgáltató, a UPC kábelen nem...
 #3500  Szerző: LuciFerko
 
itt Enyingen 1990 ft a HBO/hó.
 #3496  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Nemtom pontosan, hogy van. De van egy olyan érzésem, hogy az HBO-kra a szolgáltatók raknak igen magas hasznot.
Ebben biztos igazad van, hallottam olyan információkat, hogy az HBO-hoz jó ha a szolgáltatónak fizetett díj 1/3-a eljut. De ugyanakkor ebben az HBO is hibás, hogy hagyja hogy a csatornáiért annyit kérjen el a szolgáltató, amennyit nem szégyell. Korábban azzal mentegetőztek a szolgáltatók a magasabb haszon miatt, hogy költséges elosztani az HBO-t, mert meg kell oldani a kódolását, de a digitális szolgáltatásával ezt már nem tudom indoknak elfogadni.
 #3492  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Igen, ezt tudom, de akkor sem értem ebben mi a jó az HBO-nak. Több pénz folyik be hozzájuk, ha a szolgáltató (pl. T-Kábel) nem 1990, hanem 2990 vagy 4070.-Ft-ot kér a csomagért? Mert bár nem velük, hanem a kábel, illetve műholdas szolgáltatóval állunk szerződésben, de az előfizetők nagy része nem a szolgáltatóra fog rossz szemmel nézni ha drága az előfizetési díj, hanem a csatornára.
Nemtom pontosan, hogy van. De van egy olyan érzésem, hogy az HBO-kra a szolgáltatók raknak igen magas hasznot.
 #3490  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Mert a szolgáltató cég maga dönti el, hogy részt vesz e az HBO által felkinált akcióban, avagy sem.
Igen, ezt tudom, de akkor sem értem ebben mi a jó az HBO-nak. Több pénz folyik be hozzájuk, ha a szolgáltató (pl. T-Kábel) nem 1990, hanem 2990 vagy 4070.-Ft-ot kér a csomagért? Mert bár nem velük, hanem a kábel, illetve műholdas szolgáltatóval állunk szerződésben, de az előfizetők nagy része nem a szolgáltatóra fog rossz szemmel nézni ha drága az előfizetési díj, hanem a csatornára.
 #3487  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta: Egyébként nagyon érdekes ez a szórás az HBO áraival kapcsolatban. Van ahol 1700, 2000, 2700, 2990, nem tudom miért nincs egy egységes díjszabása.
Mert a szolgáltató cég maga dönti el, hogy részt vesz e az HBO által felkinált akcióban, avagy sem.
 #3485  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Meglehet, h emiatt is. Mondjuk érdekes, ha jól tudom a UPC kábelnél, UPC Directnél meg Digi TV-nél nincs is CinemaPak, csak MaxPak-al lehet előfizetni a Cinemaxokra.
Egyébként mostmár összeállt a kép bennem, 3 HBO-s akció van jelenleg érvényben, egészen dec. 20-ig.
Az egyik ugye az 5200Ft-os (full analógtv + 5 HBO), a másik az 5300Ft-os (full analógtv + 5 HBO + telefon) a harmadik meg 8500Ft-os (full analógtv + 768/256 korlátlan net + 5 HBO + telefon + ajándék DiVX DVD lejátszó).
Az előbbi 2-ről csatolok egy rossz minőségű képet (Trió TV-ről rippelve):
Kép
UPC kábelen valóban nincs kiírva, hogy önállóan elő-e lehet fizetni a Cinemax-ra, a Direct-nél viszont igen, csak listaáron 2950.-Ft-ért. Vagyis úgy van beárazva, hogy a Max Pak érje meg inkább.
A Digi-nél sincs akció a Cinemax-ra, de ott önállóan 1200.-Ft az ára.
Egyébként nagyon érdekes ez a szórás az HBO áraival kapcsolatban. Van ahol 1700, 2000, 2700, 2990, nem tudom miért nincs egy egységes díjszabása.
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36