RADIOSITE Fórum

  • HBO csatornák (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2)

 #4413  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
A műsorok alatti felirattal nincs gondja a UPC-s box-oknak sem, viszont az ajánlók alatt valamilyen más feliratot használ az HBO az HBO2-nél és a Comedy-nél és azoknál akadnak ki a kábeles box-ok, valamint a Direct-nél a szürke beltéri.
Itt nincs gond azokkal sem, meg a Cinemax feliratai is megjelennek ajánlók alatt, pedig az is valami érdekes betűtípussal megy :D
 #4412  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Még régebben olvastam valahol, h a UPC-nél nem, vagy hibásan jelennek meg a DVB feliratok az HBO2 és HBO Comedy esetén és az üf. azt válaszolta, hogy ezen nem tudnak segíteni, mert az HBO hibája.
Most jelenleg itt az HBO2-n és HBO Comedy-n is feliratos film van, de nekem tökéletesen megjelennek a DVB feliratok a képernyőn, tehát nem hinném, h az HBO-nak a hibája lenne a hibás vagy meg nem lévő felirat.
A műsorok alatti felirattal nincs gondja a UPC-s box-oknak sem, viszont az ajánlók alatt valamilyen más feliratot használ az HBO az HBO2-nél és a Comedy-nél és azoknál akadnak ki a kábeles box-ok, valamint a Direct-nél a szürke beltéri.
 #4359  Szerző: tomee87
 
Még régebben olvastam valahol, h a UPC-nél nem, vagy hibásan jelennek meg a DVB feliratok az HBO2 és HBO Comedy esetén és az üf. azt válaszolta, hogy ezen nem tudnak segíteni, mert az HBO hibája.
Most jelenleg itt az HBO2-n és HBO Comedy-n is feliratos film van, de nekem tökéletesen megjelennek a DVB feliratok a képernyőn, tehát nem hinném, h az HBO-nak a hibája lenne a hibás vagy meg nem lévő felirat.
 #4301  Szerző: mlaszlo
 
Sajnos ez várható volt, hogy nem a legújabb filmek kerülnek bemutatásra a kódolatlan napon, ilyenkor ugyanis meg van kötve az HBO keze is, mert nem mindegyik filmet vetíthetik le kódolatlanul, hanem csak azokat, amiket a forgalmazók engedélyeznek. Ennek az az oka, hogy ilyenkor elég jó lefedettsége van az HBO-nak és ha olyan filmet mutatnak be, amire sokan kíváncsiak, akkor azt most sokan megnézik és nem biztos, hogy a forgalmazók azt már olyan jó pénzért tudják értékesíteni később a kereskedelmi csatornáknak.
 #3882  Szerző: mlaszlo
 
Azért ez mér tényleg vicc. Mikor is volt utoljára a Keresd a nőt! c. film valamelyik csatornán? Augusztusban az RTL Klub-on, a múlt héten pedig a film+on. És vajon mi lesz a csütörtöki premier film az HBO-n? :shock: :evil:
 #3641  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: És nem is "levehető" DVB felirat volt? Hanem a képre keverték rá? :?
"Levehető" DVB felirat volt, a Cinemax-nál csak az van, mivel több országba is sugároz. Csak ennél a filmnél az lett volna a gond, hogy vannak szinkronizálatlan részek benne, ahol nem angolul beszéltek és az feliratozva lenne. Így ha zavar a folyamatos feliratozás, akkor azokhoz a részekhez mindig vissza kellene kapcsolni.
 #3602  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:Tegnap este belenéztem a Stigmata c. filmbe a Cinemax-on és érdekes volt, hogy a film alatt a szinkronos részeknél is végig ment a feliratozás. Lehet, hogy az egész filmre vonatkozó feliratot töltötték be a csatornánál és nem csak a szinkronizálatlan részekét? Vagy itt is lesz már bizonyos műsoroknál feliratozás, mint az HBO-n?
És nem is "levehető" DVB felirat volt? Hanem a képre keverték rá? :?
 #3580  Szerző: mlaszlo
 
Tegnap este belenéztem a Stigmata c. filmbe a Cinemax-on és érdekes volt, hogy a film alatt a szinkronos részeknél is végig ment a feliratozás. Lehet, hogy az egész filmre vonatkozó feliratot töltötték be a csatornánál és nem csak a szinkronizálatlan részekét? Vagy itt is lesz már bizonyos műsoroknál feliratozás, mint az HBO-n?
 #3548  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:Sztem felhagyhatnának már ezzel a paytv konstrukcióval. Kb semmi értelme nincs, az emberek folyamatosan mondják le előfizetéseiket.
Szerintem sokkal kifizetődőbb lenne, ha nem prémiumcsatornaként sugároznának és értékesítenék a reklámidejüket...
Ezzel csak az a baj, hogy ha nem fizetős csatorna, akkor magasabb jogdíjakat kell fizetniük a filmek után és kérdés, hogy a forgalmazók akkor elsőként nekik adnák-e a filmek vetítési jogát. Ha pedig magasabb jogdíjakat kell fizetniük a filmek után, akkor vagy a kábelesektől kért jogdíj mértékét kell drasztikusan megemelni vagy teletömni reklámmal. Hát én az utóbbinak nagyon nem örülnék, mert én szeretek megszakítás nélkül végignézni egy filmet vagy sorozatot.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 36