RADIOSITE Fórum

  • HBO csatornák (HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2)

 #3484  Szerző: tomee87
 
Meglehet, h emiatt is. Mondjuk érdekes, ha jól tudom a UPC kábelnél, UPC Directnél meg Digi TV-nél nincs is CinemaPak, csak MaxPak-al lehet előfizetni a Cinemaxokra.
Egyébként mostmár összeállt a kép bennem, 3 HBO-s akció van jelenleg érvényben, egészen dec. 20-ig.
Az egyik ugye az 5200Ft-os (full analógtv + 5 HBO), a másik az 5300Ft-os (full analógtv + 5 HBO + telefon) a harmadik meg 8500Ft-os (full analógtv + 768/256 korlátlan net + 5 HBO + telefon + ajándék DiVX DVD lejátszó).
Az előbbi 2-ről csatolok egy rossz minőségű képet (Trió TV-ről rippelve):
Kép
 #3479  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: A MaxPak-ot akarják most nagyon népszerűsíteni. Lehet, h ennyire drasztikusan lecsökkent már az HBO előfizetőinek száma, hogy ezzel próbálkozik az HBO, h ilyen akciókra ad lehetőséget?? Már ha ennek az akciónak köze van az HBO-hoz.
Az egyik ok valóban lehet az, hogy csökkent az HBO előfizetők száma, ami talán az internetszolgáltatóknak is köszönhető, hiszen a sávszélesség emelésekkel és a korlátok eltüntetésével növekedtek a lehetőségek a filmek letöltésére.
A másik ok, amit el tudok képzelni, hogy a Cinemax nem hozta nekik a várt eredményeket, ugyanis szerintem nagyon gyenge a kínálata és önmagában nem állja meg a helyét, csak az HBO mellett kiegészítő csatornaként.
 #3478  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
jeek írta: Amúgy nagyon rákattantak most erre az HBO-s ajánlatokra. Szintén egy új akció: Full analóg csomag + 768/256kbps korlátlan internet + HBOMaxPak + Telefon + ajándék DiVX-es DVD lejátszó: 8500Ft/hó 2év hűség+árgarancia
Nagyon elkényeztet a Pr-Telecom :)
A MaxPak-ot akarják most nagyon népszerűsíteni. Lehet, h ennyire drasztikusan lecsökkent már az HBO előfizetőinek száma, hogy ezzel próbálkozik az HBO, h ilyen akciókra ad lehetőséget?? Már ha ennek az akciónak köze van az HBO-hoz.
 #3477  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Amúgy nagyon rákattantak most erre az HBO-s ajánlatokra. Szintén egy új akció: Full analóg csomag + 768/256kbps korlátlan internet + HBOMaxPak + Telefon + ajándék DiVX-es DVD lejátszó: 8500Ft/hó 2év hűség+árgarancia
Nagyon elkényeztet a Pr-Telecom :)
 #3473  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Akkor itt a lehetőség előfizetni, 400.-Ft-ot csak megér az HBO Max Pak csomag ;)
Nem tudom, hogy ez ránk vonatkozik e, mivel nekünk már jelenleg is van digitális csomagunk is meg full analóg csomag is, sztem ránk az 1200Ft / 1700Ft-os akció vonatkozik.
Amúgy nagyon rákattantak most erre az HBO-s ajánlatokra. Szintén egy új akció: Full analóg csomag + 768/256kbps korlátlan internet + HBOMaxPak + Telefon + ajándék DiVX-es DVD lejátszó: 8500Ft/hó 2év hűség+árgarancia
 #3468  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Fogalmam sincs milyen akció lehet, a számla borítékon van rá utalás, ill. a Trió TV képújságában láttam ott részletesebben le van írva, csak pont elváltott az az oldal amikor odakapcsoltam. Annyit láttam csak, hogy PR-Delta analóg csomag + 5 Mozicsatorna 5200Ft/hó 2év hűséggel és árgaranciával.
Akkor itt a lehetőség előfizetni, 400.-Ft-ot csak megér az HBO Max Pak csomag ;)
 #3465  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Ez nem semmi, sikerült még a Digi-t is lekörözni. Lehet, hogy tudnak valamit a T DTH-ról vagy ez a kódolatlan naphoz kapcsolódó akció lesz? Nem akar a PR felénk is terjeszkedni? :)
Fogalmam sincs milyen akció lehet, a számla borítékon van rá utalás, ill. a Trió TV képújságában láttam ott részletesebben le van írva, csak pont elváltott az az oldal amikor odakapcsoltam. Annyit láttam csak, hogy PR-Delta analóg csomag + 5 Mozicsatorna 5200Ft/hó 2év hűséggel és árgaranciával.
 #3462  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:PR-Telecomnál új akció van! Nem tudom, hogy az HBO-é vagy a PR-é, de az a lényeg, hogy új előfizetőknek az HBO MaxPak (HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2) ára 2 éves hűségnyilatkozat esetén, árgaranciával 400Ft/hó. Ez az akció pontosan úgy néz ki, hogy a full analóg csomag (több, mint 50 csatorna) + 5 mozicsatorna (MaxPak) 2 éves hűséggel, ugyanennyi ideig tartó árgaranciával kerül havi 5200Ft-ba. Szerintem ez elég durva akció.
Ez nem semmi, sikerült még a Digi-t is lekörözni. Lehet, hogy tudnak valamit a T DTH-ról vagy ez a kódolatlan naphoz kapcsolódó akció lesz? Nem akar a PR felénk is terjeszkedni? :)
 #3460  Szerző: tomee87
 
PR-Telecomnál új akció van! Nem tudom, hogy az HBO-é vagy a PR-é, de az a lényeg, hogy új előfizetőknek az HBO MaxPak (HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2) ára 2 éves hűségnyilatkozat esetén, árgaranciával 400Ft/hó. Ez az akció pontosan úgy néz ki, hogy a full analóg csomag (több, mint 50 csatorna) + 5 mozicsatorna (MaxPak) 2 éves hűséggel, ugyanennyi ideig tartó árgaranciával kerül havi 5200Ft-ba. Szerintem ez elég durva akció.
 #1752  Szerző: rsite1
 
Köszi. Erre gondoltam. :)
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36