RADIOSITE Fórum

  • Network4 (TV4, Story4, Galaxy4, Arena4, Match4, MAX4)

 #82665  Szerző: djlacee
 
Majd a Szererncsekeréknél
 #82664  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Nézzétek megint hol van a logó, meg a karika
Úgy van elhelyezve, hogy letter box-os műsornál a hasznos képtartalomba kerüljön, bár ennél a filmnél most pont nem így kellett volna kirakni:
Kép
 #82663  Szerző: LuciFerko
 
djlacee írta:Nézzétek megint hol van a logó, meg a karika
Kép
 #82662  Szerző: djlacee
 
Nézzétek megint hol van a logó, meg a karika
 #82568  Szerző: markfelt
 
aderzone írta:
admin írta:Az elobb 16:9 teszt volt a Story4-en. Szerintem hamarosan ok is keparanyt valtanak.
Miben mutatkozott meg ezt a teszt?
Egyébként idén biztosan nem, hacsak meg nem gondolták magukat :)
Az éjszakai adásszünet ajánlói alatt pár percre bekerült a hasznos képtartalomba (fekete csík alá) kicsinyítve a logo. Kapcsolójel nem volt, így nem tudni, hogy csak az adáslebonyolítóval variáltak valamit, vagy valódi 16:9 volt, letterboxban.
 #82567  Szerző: djlacee
 
letterbox volt, a logó pedig a képhez volt igazítva, és kisebb volt
 #82565  Szerző: aderzone
 
admin írta:Az elobb 16:9 teszt volt a Story4-en. Szerintem hamarosan ok is keparanyt valtanak.
Miben mutatkozott meg ezt a teszt?
Egyébként idén biztosan nem, hacsak meg nem gondolták magukat :)
 #82556  Szerző: markfelt
 
Az elobb 16:9 teszt volt a Story4-en. Szerintem hamarosan ok is keparanyt valtanak.
 #82463  Szerző: centerweb
 
admin írta:
aderzone írta:Szerintem nagyon jók lettek az új arculati elemek és szignálok (reklám, műsorajánló). Tudjátok, ez a kristályos.
És a Story4 is kezd elindulni jó irányba: Szerencsekerék, Két férfi egy eset, stb.

Kérdés, hogy a Story5-tel mi a szándékuk, mert azon nulla az értékelhető, nézhető műsor, másrészt elég kicsi a lefedettsége.
Ezek jutottak eszembe nekem is.

A Szerencsekerék tényleg teljesen jó, egyedül az idegesít, hogy Árpa Attila percenként utal szexuális orientációjára, "én vagyok a hercegnőőő". :D
Kábeladóhoz képest nagyon színvonalasan le tudták gyártani a Szerencsekereket, még pár TV2-es műsort is vert ilyen téren. Nekem is annyi problémám volt vele, hogy Árpa minden második mondata szexuális töltetű volt. T, mint transzvesztita... Klausmann-nal talán jobb :)

http://www.origo.hu/teve/20110912-arpa- ... ekrol.html
 #82418  Szerző: mlaszlo
 
Bár ez nem kimondottan a műsorhoz kapcsolódik, de mostanában az ilyen játékoknál miért ezt a headset féle mikrofont alkalmazzák, miért nem jó a felső ruházatra csíptethető mikroport? Ez olyan furán néz ki, meg gondolom kissé kényelmetlen is lehet.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13