RADIOSITE Fórum

  • Network4 (TV4, Story4, Galaxy4, Arena4, Match4, MAX4)

 #61554  Szerző: Roger
 
Kiru írta:
Roger írta:Nem tudom mi a bánatnak kell ebbe a "k**va országba" ennyi (ismétlő) tv csatorna. Tudom és el is hiszem, hogy sokat tévézik a magyar, de ez azért már akkor is túlzás... :smoke: . Remélem majd itt is rostálódik/rendeződik a piac. :sleep:
Hát a mutatott ábra szerint nem úgy néz ki,hogy rostálódik a piac mert egyre több az ilyen ismétlő csatorna ! :x
Nem emeltem ki, de ott szerepel az a bizonyos MAJD szó... :P
 #61551  Szerző: Kiru
 
Roger írta:Nem tudom mi a bánatnak kell ebbe a "k**va országba" ennyi (ismétlő) tv csatorna. Tudom és el is hiszem, hogy sokat tévézik a magyar, de ez azért már akkor is túlzás... :smoke: . Remélem majd itt is rostálódik/rendeződik a piac. :sleep:
Hát a mutatott ábra szerint nem úgy néz ki,hogy rostálódik a piac mert egyre több az ilyen ismétlő csatorna ! :x
 #61525  Szerző: LuciFerko
 
mlaszlo írta:Az ősforrás & Esmeralda - január 4-től a Story5-ön!

az új csatorna egyelőre ismétlésekkel hozakodik elő, de nem kizárt, hogy a jövőben testvércsatornájához, a Story4-hez hasonlóan premierekkel is kedveskedik a nézőknek. Az argentin Vad angyal, a Yago valamint A szerelem rabjai ismétlésén túl a január 4-én induló adó programjában főműsoridőben fog szerepelni Az ősforrás (El Manantial) valamint az Esmeralda, előbbit harmadszorra, utóbbit pedig már számon tartani sem tudom, hanyadjára láthatjuk.
:gülü2:
 #61521  Szerző: Roger
 
Nem tudom mi a bánatnak kell ebbe a "k**va országba" ennyi (ismétlő) tv csatorna. Tudom és el is hiszem, hogy sokat tévézik a magyar, de ez azért már akkor is túlzás... :smoke: . Remélem majd itt is rostálódik/rendeződik a piac. :sleep:
 #61518  Szerző: mlaszlo
 
Az ősforrás & Esmeralda - január 4-től a Story5-ön!

az új csatorna egyelőre ismétlésekkel hozakodik elő, de nem kizárt, hogy a jövőben testvércsatornájához, a Story4-hez hasonlóan premierekkel is kedveskedik a nézőknek. Az argentin Vad angyal, a Yago valamint A szerelem rabjai ismétlésén túl a január 4-én induló adó programjában főműsoridőben fog szerepelni Az ősforrás (El Manantial) valamint az Esmeralda, előbbit harmadszorra, utóbbit pedig már számon tartani sem tudom, hanyadjára láthatjuk.

Ígéretesnek tűnik ez a Story 5, Esmeralda főműsoridőben :S :S
 #60697  Szerző: Kiru
 
Hát a Story 4 se a legjobb csatorna és akkor mi jót várjunk az 5 -től .
 #60690  Szerző: Gabeedj
 
Megint egy női csatorna??Nem unalmas már egy kicsit.Vagy ismételgető csatorna vagy női csatorna....
 #60673  Szerző: donder
 
egyenlőre ne kiabáljuk el, lehet hogy egészen más lesz, bár ennek esélye viszonylag kicsi... :sealed:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13