RADIOSITE Fórum

  • Network4 (TV4, Story4, Galaxy4, Arena4, Match4, MAX4)

 #64356  Szerző: Csaba
 
brain írta:Jelenleg nincs kint a korhatárkarika a Story4-en. Aktuális műsor: Cheers 13. rész - Korhatár: 12 év. A műsor elején néhány percig volt csak látható, utána levették. Úgy látszik, az RTL után végre egy újabb csatorna alkalmazza ezt.

Szerk.: Kíváncsiságból belenéztem a következő műsorba (Érzéki csalódás - Korhatár: 16 év). Az elejétől számítva pont 30mp után vették le a karikát. :)
Végre már ők is alkalmazzák . :)
 #64306  Szerző: djlacee
 
Na. Nappal is így kellene körülbelül.
 #64297  Szerző: brain
 
Jelenleg nincs kint a korhatárkarika a Story4-en. Aktuális műsor: Cheers 13. rész - Korhatár: 12 év. A műsor elején néhány percig volt csak látható, utána levették. Úgy látszik, az RTL után végre egy újabb csatorna alkalmazza ezt.

Szerk.: Kíváncsiságból belenéztem a következő műsorba (Érzéki csalódás - Korhatár: 16 év). Az elejétől számítva pont 30mp után vették le a karikát. :)
 #63007  Szerző: Kiru
 
puszilgatógép írta:
admin írta:http://www.youtube.com/watch?v=pmC-zSdFjgc
Nagyon szépen köszönöm! Egész jó lett mindkettő arculata, a Story5é nekem jobban tetszik, csak az a baj, hogy nézhető, változatos műsorokkal felejtették el mindkét csatornát megtölteni. Mindkettőért ilyen formában kár a villany...
Hát igen és szerintem nem nagyon lesz nézettségük .
 #62940  Szerző: puszilgatógép
 
Sziasztok!
Én még nem láttam Story5-öt, milyen az arculata és a logoja a Story4-hez képest? Tudna esetleg valaki egy ajánló/reklámszpotot feltölteni youtubera (ahol látszik a logo is)?
Köszönöm!
 #61794  Szerző: roberto
 
benjamin írta:Minek kell ennyi dél-amerikai sorozat! :sick:
Minek rá két csatorna?
 #61793  Szerző: benjamin
 
Minek kell ennyi dél-amerikai sorozat! :sick:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13