RADIOSITE Fórum

  • Network4 (TV4, Story4, Galaxy4, Arena4, Match4, MAX4)

 #82416  Szerző: markfelt
 
admin írta:
aderzone írta:Szerintem nagyon jók lettek az új arculati elemek és szignálok (reklám, műsorajánló). Tudjátok, ez a kristályos.
És a Story4 is kezd elindulni jó irányba: Szerencsekerék, Két férfi egy eset, stb.

Kérdés, hogy a Story5-tel mi a szándékuk, mert azon nulla az értékelhető, nézhető műsor, másrészt elég kicsi a lefedettsége.
Ezek jutottak eszembe nekem is.

A Szerencsekerék tényleg teljesen jó, egyedül az idegesít, hogy Árpa Attila percenként utal szexuális orientációjára, "én vagyok a hercegnőőő". :D
És a pisztolytáska is befigyel.

Azért ez elég gáz így.
 #82414  Szerző: markfelt
 
aderzone írta:Szerintem nagyon jók lettek az új arculati elemek és szignálok (reklám, műsorajánló). Tudjátok, ez a kristályos.
És a Story4 is kezd elindulni jó irányba: Szerencsekerék, Két férfi egy eset, stb.

Kérdés, hogy a Story5-tel mi a szándékuk, mert azon nulla az értékelhető, nézhető műsor, másrészt elég kicsi a lefedettsége.
Ezek jutottak eszembe nekem is.

A Szerencsekerék tényleg teljesen jó, egyedül az idegesít, hogy Árpa Attila percenként utal szexuális orientációjára, "én vagyok a hercegnőőő". :D
 #82412  Szerző: djlacee
 
aderzone írta:Szerintem nagyon jók lettek az új arculati elemek és szignálok (reklám, műsorajánló). Tudjátok, ez a kristályos.
És a Story4 is kezd elindulni jó irányba: Szerencsekerék, Két férfi egy eset, stb.

Kérdés, hogy a Story5-tel mi a szándékuk, mert azon nulla az értékelhető, nézhető műsor, másrészt elég kicsi a lefedettsége.
igen, én is akartam írni hogy szép igényes az arculat, a Szerencsekerék meg végre nem valóságsó:D
 #82410  Szerző: aderzone
 
Szerintem nagyon jók lettek az új arculati elemek és szignálok (reklám, műsorajánló). Tudjátok, ez a kristályos.
És a Story4 is kezd elindulni jó irányba: Szerencsekerék, Két férfi egy eset, stb.

Kérdés, hogy a Story5-tel mi a szándékuk, mert azon nulla az értékelhető, nézhető műsor, másrészt elég kicsi a lefedettsége.
 #81265  Szerző: djlacee
 
Vizy András lehetne még műsorvezető
 #81262  Szerző: Zoey
 
Visszatér Klausmann Viktor barátunk a Szerencsekerékbe.
(még jó, hogy vagy két hete olvastam egy vele készült interjút, amelyben rákérdezve, hogy ő vezeti-e majd a műsort, azt mondta, nem tud erről semmit, így nem valószínű... na persze)
http://www.origo.hu/teve/20110901-klaus ... reket.html
 #78008  Szerző: fecokam7
 
Épp a napokban néztem dzsatubén a régi verzóról videókat és azon gondolkoztam jó lenne újra megcsinálni a játékot :) Hát reméljük sikerül nekik :)
 #77875  Szerző: csadam
 
DWC írta:
mlaszlo írta:Újraindulhat a Szerencsekerék a Story4-en:
http://www.szerencsekerek.tv/
Kiskoromban mennyit néztük anyuékkal..! :)
Én is szerettem. (Állítólag innen tanultam meg olvasni.)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13