RADIOSITE Fórum

  • Network4 (TV4, Story4, Galaxy4, Arena4, Match4, MAX4)

 #20038  Szerző: Pasa
 
Mauro írta:Inkább FIDESZ.
Akkor az, mindegy...
 #20021  Szerző: mg
 
délelőtt beugrottunk egy kávéra kocsmába, ment a sztoritévé t-home digitális kábelen, és mocskosul tele volt analóg zajjal. más csatorna nem.

én is mikre nem figyelek, kocsmában... :D
 #19953  Szerző: djlacee
 
Meg pl mióta megy rajta EZO.TV ?
 #19944  Szerző: Pasa
 
Szabi írta:Fidesz szócső.
Inkább Jobbik...
 #19939  Szerző: MrG
 
mlaszlo írta:
centerweb írta:Én ezt nemértem, először bulvártévének indult, aztán szappanoperatévé lett, most meg általános/sporttévé akar lenni? Ha jól gondolom, akkor a főbb célközönség a nők, őket meg (a kivételektől eltekintve) mióta érdekli a foci?
Én sem értem, hogy mit keres ezen a csatornán foci, de talán a sportkedvelők annyiból jobban jártak, hogy így most heti 2 mérkőzést biztosan látnak, a Story TV-nek ugyanis elég jó a lefedettsége, ráadásul több szolgáltatónál is alapcsomagos.
Senki nem mondta, hogy az induláskor megválasztott tematikát szabad csak tartani a kereskedelmi tévéknek. Az Echo TV is gazdasági csatorna volt (nagyon is jó), most meg Fidesz szócső.

Nyilván látnak benne rációt.
 #19933  Szerző: mlaszlo
 
centerweb írta:Én ezt nemértem, először bulvártévének indult, aztán szappanoperatévé lett, most meg általános/sporttévé akar lenni? Ha jól gondolom, akkor a főbb célközönség a nők, őket meg (a kivételektől eltekintve) mióta érdekli a foci?
Én sem értem, hogy mit keres ezen a csatornán foci, de talán a sportkedvelők annyiból jobban jártak, hogy így most heti 2 mérkőzést biztosan látnak, a Story TV-nek ugyanis elég jó a lefedettsége, ráadásul több szolgáltatónál is alapcsomagos.
 #19931  Szerző: SzD
 
Biztosan új célközönséget (is) akarnak.
 #19928  Szerző: centerweb
 
Én ezt nemértem, először bulvártévének indult, aztán szappanoperatévé lett, most meg általános/sporttévé akar lenni? Ha jól gondolom, akkor a főbb célközönség a nők, őket meg (a kivételektől eltekintve) mióta érdekli a foci?
 #19926  Szerző: mlaszlo
 
Fociközvetítések a Story TV-n is:
Csúcsfoci lesz a storytv-n

A következő három évre a storytv és a DigiSport nyerte el a labdarúgó Európa Liga, a korábbi UEFA Kupa közvetítési jogait. A fordulók legfontosabb mérkőzéseit csütörtökönként tűzi műsorra a storytv: a 2009-es idényben 15 meccset, köztük a döntőt. A további mérkőzéseket a nyáron induló új sportcsatorna, a DigiSport közvetíti.

A storytv 3 éves megállapodás alapján nyerte el az újjászervezett UEFA Kupa, új nevén Európa Liga mérkőzéseinek közvetítési jogát. A küzdelmek csütörtökök esténként, főműsoridőben kerülnek képernyőre – közülük is azonban csak a legjobbak.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13