RADIOSITE Fórum

  • Zenecsatornák

 #13772  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:Valakinek van valami információja a Bubble Hitsről?? T-nél megy még?
Szerintem megszűnt a csatorna :(
A PR-nél először több napig feketeség volt rajta, most pedig már a SetTop Box csatornalistájából is teljesen kikerült a csatorna.
T-nél már rég nem megy, Január 1. óta. Mintha azt hallottam volna h kódolták műholdon.
 #13768  Szerző: tomee87
 
Valakinek van valami információja a Bubble Hitsről?? T-nél megy még?
Szerintem megszűnt a csatorna :(
A PR-nél először több napig feketeség volt rajta, most pedig már a SetTop Box csatornalistájából is teljesen kikerült a csatorna.
 #12016  Szerző: tomee87
 
16:9-es lett a Bubble Hits zenecsatorna, mostmár a spotok, klippek és reklámok is 16:9-be mennek (eddig csak a reklámok voltak azok).
 #9566  Szerző: tomee87
 
mlaszlo írta:
Chester írta: Kicsit off leszek, a Da Vincsi-ről nem csinálnál ilyet? 8-)
Bár eddig nem sokat volt alkalmam nézni, de azon én még inzertet és ajánlót nem nagyon láttam, amint vége volt az egyik dokumentumfilmnek már jött is rajta a következő.
Hát még énse nagyon láttam rajta, de ha elkapom, akkor felrakom azt is :D
 #9564  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:itt van egy hosszabb NatGeo Music-os video, amiben látszanak az arculati elemek is, ill. egy klipp is:
Nem is gondoltam volna, hogy a Nat Geo összehoz egy ilyen jó zenecsatornát. A hangja a videó alapján kifogástalan, talán még szebb is, mint az MTV-s zenecsatornáké.
 #9562  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta: Kicsit off leszek, a Da Vincsi-ről nem csinálnál ilyet? 8-)
Bár eddig nem sokat volt alkalmam nézni, de azon én még inzertet és ajánlót nem nagyon láttam, amint vége volt az egyik dokumentumfilmnek már jött is rajta a következő.
 #9560  Szerző: Zoshi
 
Köszi a videót. Nem az én zenei világom, de amúgy nem tűnik rossznak. :)
Kicsit off leszek, a Da Vincsi-ről nem csinálnál ilyet? 8-)
 #9558  Szerző: Zoshi
 
Amit tegnap néztem az szar volt, de nem a tömörítés miatt. Már a forrás is szar volt, mtv-s, gondolom vhs. Láttam még egyet elötte az nézhető volt, jó nem volt dvd. :lol: de nem volt annyira rosz.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9