RADIOSITE Fórum

  • Zenecsatornák

 #9518  Szerző: tomee87
 
Egyébként ő lenne a Nat Geo Music:
egy rövid video: http://rapidshare.de/files/41226864/Nat ... c.wmv.html
és egy kép:
Kép

Amit nem értek, hogy a logoba miért kellett odaírni, hogy NAT GEO. Szerintem szebben nézne úgy ki, mint a Wildnál is van, hogy a sárga "képkeret" és mellette a MUSIC felirat, mondjuk ez legyen a legkisebb baj. :D
 #9276  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta: Ja, off: Elkezdődött a T kódolatlan ajándáka mindenhol, iptv, sat, kábel. ;)

On
OFF
A T-Sat ahogy olvasom egyelőre foghíjas, a Boom-os csatornák nem nyíltak ki az előfizetőknek (jelenleg csak azoknak mennek, akiknek van előfizetésük az adott minicsomagra). Kíváncsi leszek megoldják-e.
ON
 #9266  Szerző: Zsolt
 
jeek írta:
Zsolt írta: És pl. a német csatornák mennyibe kerülnek? Csak mert általában nagy szeretettel teszik be szolgáltatók tölteléknek. Ezt pl. nem értem.
Nemtom, de majd megkérdem Neked :D De én megkockáztatom, hogy az ilyen kisebb faluban szolgáltató cégek nem biztos, hogy fizetnek a külföldi FTA csatikért bármit is, de a nagyoknak mindenképpen kell, ők azért kontrol alatt vannak.
Köszi!
 #9265  Szerző: Zoshi
 
Igen Febr 1. től lesz, és sztem nálunk is. Helyette kikerül a Rock On tv, ez nálunk is van, de nem baj. Hetek óta nincs adás rajta..
Ja, off: Elkezdődött a T kódolatlan ajándáka mindenhol, iptv, sat, kábel. ;)

On
 #9261  Szerző: tomee87
 
Zsolt írta: És pl. a német csatornák mennyibe kerülnek? Csak mert általában nagy szeretettel teszik be szolgáltatók tölteléknek. Ezt pl. nem értem.
Nemtom, de majd megkérdem Neked :D De én megkockáztatom, hogy az ilyen kisebb faluban szolgáltató cégek nem biztos, hogy fizetnek a külföldi FTA csatikért bármit is, de a nagyoknak mindenképpen kell, ők azért kontrol alatt vannak.
 #9260  Szerző: Zsolt
 
jeek írta:
Zsolt írta: Azért maximum jelképes összeget lehet elkérni egy FTA csatorna kábelen való terjesztéséért.
Ez nyilván műsorszolgáltatótól függ.
Az alap eset egyébként: 3Ft/előfizető. Ennyit kell egyenként fizetni pl. az m1-ért, m2-ért, Dunáért, Autonómiáért, TV2-ért, RTL Klubért.
És pl. a német csatornák mennyibe kerülnek? Csak mert általában nagy szeretettel teszik be szolgáltatók tölteléknek. Ezt pl. nem értem.
 #9258  Szerző: tomee87
 
Zsolt írta: Azért maximum jelképes összeget lehet elkérni egy FTA csatorna kábelen való terjesztéséért.
Ez nyilván műsorszolgáltatótól függ.
Az alap eset egyébként: 3Ft/előfizető. Ennyit kell egyenként fizetni pl. az m1-ért, m2-ért, Dunáért, Autonómiáért, TV2-ért, RTL Klubért.
 #9257  Szerző: LuciFerko
 
akkor inkább Flaunt TV 8-)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9