RADIOSITE Fórum

  • AMC (FilmMania, Spektrum, Minimax, TV Paprika, SportTV stb.)

 #3122  Szerző: tomee87
 
Chester írta: Viszont a Fm, S1, S2, megújult. 8-)
És milyen lett?
Nem tudsz valami fapados fotót adni róla? :D
OFF VH1-on mi van most? "CC Még 0 nap" :mrgreen: ON
 #3108  Szerző: tomee87
 
Chester írta:Szerezz be egy antennát, és nézd meg. :D
Más, OFF: Mégis megvan a fényképező, fel lesz véve a cc indulása, este felrakom ha még érdekelni fog vkit. :D
Sztem neked nagyobb esélyed lenne befogni :D
Hát hogyne érdekelne, már itt döglök Miskolcon, itt meg nincs Kábeltv :?
 #3096  Szerző: Zoshi
 
Szerezz be egy antennát, és nézd meg. :D
Más, OFF: Mégis megvan a fényképező, fel lesz véve a cc indulása, este felrakom ha még érdekelni fog vkit. :D
 #3095  Szerző: tomee87
 
Egy érdekes dolgon agyalok :D Azt ugye tudjuk, h a ChelloMedia és PR Telecom megállapodásának köszönhetően, minden hétköznap 6:00-8:00 ill. 15:25-17:25-ig és hétvégenként 6:00-8:00 ill. 10:25-12:25 és 15:25-17:25-ig a Trió TV-ken a JimJam csatorna műsora látható ajándékként. Na most a Kiskunfélegyházi Trió TV nem csak PR kábelen hanem az éterben is fogható, szerintetek létezhet az, hogy az éterbe a fenti időpontokba kimegy a JimJam? :D
 #3041  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta:ennek van köze a magyarhoz?
Igen, ha jól tudom közös a tulajdonos.
 #3040  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:http://www.sport1.nl/

Szóval akkor ilyen lesz holnaptól a magyar Sport1-2?
Hogy a honlap milyen lesz, illetve hogy mikortól lesz változás azt nem tudom, de ilyen lesz a Sport1 és a Sport2 logója is. Elvileg a holland Sport1 arculatát veszi át.
 #3038  Szerző: LuciFerko
 
ennek van köze a magyarhoz?
 #2996  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:A Filmmúzeumnál, ha jól emlékszem a legelső arculata alatt sztereóban sugárzott.
Hogy az első arculatnál milyen volt a hangja azt nem tudom, mert UPC kábelen és T-Kábel-en is csak mono hanggal továbbították, nem volt rajta sztereó jel.
Most egyébként sztereó, de csak a Privátfilmek vágatlanul és a műsorszünet alatt játszott zenék alatt lehet néha észrevenni.
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 51