RADIOSITE Fórum

  • FixHD

 #7892  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Most ez a TV egyébként csődöl? De akkor miért volt arculatfrissítés?
Igen, úgy tudom hogy nehéz anyagi helyzetben van, az AH díjtartozás miatt függesztette fel a csatorna sugárzását. Én egyébként azt csodáltam, hogy eddig fenn tudta tartani magát ez a csatorna, mert reklám szinte alig volt rajta.
 #7890  Szerző: djlacee
 
Most ez a TV egyébként csődöl? De akkor miért volt arculatfrissítés?
 #7792  Szerző: tomee87
 
A PR-Telecomnál már az ÁSZF-ből is kikerült a Fix.TV, helyette a Poén!-t osztják el Budapest környéki területeken.
 #7633  Szerző: Pasa
 
Én már éterben eltemettem. Töröltem is a 4. programhelyről. :cry:
 #7586  Szerző: mlaszlo
 
Tilos szüneteltetni a Fix Tv műsorszolgáltatását
"Az anyagi gondokkal küszködő Fix Tv kérte, hogy módosítsák műsorszolgáltatási szerződésük adásszüneteltetésre vonatkozó részét.
Annak ellenére tilos szüneteltetnie földfelszíni műsorszolgáltatását a Fix Tv-nek, hogy az Antenna Hungária október végén lekapcsolta a műsor továbbítását - derült ki a médiahatóság határozatából. A korábbi sajtóhírek szerint az anyagi gondokkal küszködő társaság beadványban kérte, hogy módosítsák 1999-ben kelt műsorszolgáltatási szerződésének adásszüneteltetésre vonatkozó passzusát, ami alapján felmondható a megállapodás, ha a cég három napon át nem vagy nem megfelelően nyújt adást."
 #6675  Szerző: mlaszlo
 
Adásszünet a Fix Tv-nél

"Négy nap műsorszolgáltatási szünetet kért a Fix Tv az Országos Rádió és Televízió Testülettől (ORTT), a Napi Gazdaság úgy tudja, a háttérben fizetési nehézségek állnak.

Méltányossági alapon négy nap műsorszolgáltatási szünetet kért az ORTT-től a Fix Tv-t működtető Mixolid. A lap szerint a háttérben az üzemeltető cég fizetési nehézségei állnak.

A Fix Tv október 28-a óta már csak a Rubicom és a Digikábel hálózaton, illetve interneten fogható, miután az Antenna Hungária felfüggesztette a sugárzását. A UPC már májusban így járt el. A csatorna képviselői nem reagáltak a lap megkeresésére.

Az ORTT sajtóreferense, Berényi Diána a lapnak azt mondta: szerződésenként változó, milyen hosszú periódust fogad el a testület a megengedett "rövid műszaki leállás" címén, és minden esetben külön vizsgálják a műsorszünet okát, mielőtt az esetleges szankcióról határoznának."
 #5976  Szerző: Sz.
 
Nem tudom mennyire emlékeztek rá, de pár hétig az elmúlt hónapokban az ORTT kiemelten foglalkozott a FIXTV-vel, ami nevének és műsorstruktúrájának megváltoztatását kérte (ez a földi frekvenciára vonatkozik)l, emellett lemondott a szakosítottságáról. Szóval szerintem kettévált a csatorna - marad a jelenlegi koncepció kábelen, a földi frekin meg valami más lesz. És itt jön képbe a City7.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21