RADIOSITE Fórum

  • NBC Universal (Golf Channel, CNBC)

 #85468  Szerző: mlaszlo
 
Most tényleg megszűnik a Movies24

Korábban már felrröppent a hír, hogy megszűnik a Movies24, amit gyorsan cáfoltak. A vég azonban elkövetkezett, elkövetkezik, az utolsó adásnap december 29-e, csütörtök.

(Hogy miért nem a hétvége, csak ők tudhatják... Így viszont a műsoruk nagy valószínűséggel már nem lesz benne a műsorújságok nagyobb részének az idei év utolsó számában sem...)

Érdekes filmcímek sorakoznak az aznapi műsorban - hogy direkt volt e a választás, nem tudjuk, de beszédesek is akadnak közöttük:

-Az utolsó karácsony

-Ártatlan igazság

-Hazug szavak

-Az érinthetetlen

-és zárásként: A félelmek háza.

A hír most már tényleg igaz, amit megerősített a csatorna kommunikációja ügyében felelős ügynökség is.
 #83448  Szerző: djlacee
 
FLaci81 írta:A mai napon az Ace Ventura - Állati nyomozó című filmet vetítették a Universal Channel-en...
...
Most az Ace Ventura 2 megy, ez is újra lett szinkronizálva? Mert Jim Carrey magyar hangja tutira Kerekes József
 #81301  Szerző: Nickman
 
mlaszlo írta:Október 1-én megszűnik a Movies 24

Október 1-én megszűnik a Universal Networks Movies 24 nevű filmcsatornája.

A Universal a meglehetősen alacsony kábelpenetrációval rendelkező csatornája helyett a Diva Universal nevű, nőknek szóló csatornát kívánja bevezetni.

A Movies 24 felváltása nem lesz automatikus, így ott, ahol elérhető a Movies 24, nem feltétlenűl lesz vehető az új csatorna.
Egy friss hír szerint nem szűnik meg.
http://digiportal.hu/news.php?extend.504.1
 #81288  Szerző: mlaszlo
 
Október 1-én megszűnik a Movies 24

Október 1-én megszűnik a Universal Networks Movies 24 nevű filmcsatornája.

A Universal a meglehetősen alacsony kábelpenetrációval rendelkező csatornája helyett a Diva Universal nevű, nőknek szóló csatornát kívánja bevezetni.

A Movies 24 felváltása nem lesz automatikus, így ott, ahol elérhető a Movies 24, nem feltétlenűl lesz vehető az új csatorna.
 #79724  Szerző: FLaci81
 
A mai napon az Ace Ventura - Állati nyomozó című filmet vetítették a Universal Channel-en...

Szokás szerint ezt a filmet is újraszinkronizálták (amivel még nem is lenne olyan nagy baj), de a szinkronhang olyan unalmas meg semmit mondó (a kép és hang anyag egy részének kontár jellegű kivágásairól nem is beszélve) az előzőleg megszokott szinkronhoz képest, hogy egy nagy sz.r lett az egész film úgy ahogy van! :(
Azt nem értem miért kell a jót elrontani, és ha már új szinkron készült hozzá, hogy lehet így elcseszni könyörgöm, vagy hozzáértők kellenének a szinkronizáláshoz, vagy ha hozzáértők csinálták, akkor egy kis érzés legyen már benne, mert a filmnek pont azt a részét rontják el, amiért annyian nézik (nézték), oké a vizuális élmény a legfontosabb, de a hang is nagyon fontos, hogy a h.lye magyar megértse és úgy fogja fel a filmben a kép élmény mellé társuló hangokat, gesztusokat, hogy az szórakoztató legyen ,ne pedig unalmas, egyhangú, ez már szégyen komolyan mondom, mindent tönkretesznek amit csináltak eddig és a baj az, hogy nem csak ennél a filmnél áll fenn ez a helyzet... :( :( :(
 #57519  Szerző: Pasa
 
csokie írta:Teletexten még a Hallmarkot írja ki.
Még jelenleg is ez a helyzet. Nem is értem, pedig frissítik teletexten a műsorújságot.
 #53896  Szerző: djlacee
 
Kép
 #53888  Szerző: csokie
 
Teletexten még a Hallmarkot írja ki.
Amikor meg rákapcsolok akkor alul ezt írja a tv: SysMedia TDG7
 #53855  Szerző: mlaszlo
 
ravasz írta:Sikerült elkúrni a logót. :yeah:
Szerintem még nagyobbat kellene kitenni, ez túl apró :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9