RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #110760  Szerző: djlacee
 
donder írta:Ez AXN és nem Animax.......... :wailing:
És? A Sony -é mindegyik. Plusz mivel az Animax oldalán nem reagálnak semmire, a másik Sony csatorna oldalára tűnt érdemesebbnek írni.
 #109059  Szerző: djlacee
 
jeek írta:
djlacee írta:A magyar AXN-en miért hiányoznak a sorozatok címei az ajánlókból? üres hely van ott
Mert DVB feliratként jelenik meg. A hiba a szolgáltatódnál vagy a digitális eszközödben van.
DVB-T -n néztem, ugyanis ma még FTA, a TV-men meg alapbeállításként nincs kint felirat
 #109057  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:A magyar AXN-en miért hiányoznak a sorozatok címei az ajánlókból? üres hely van ott
Mert DVB feliratként jelenik meg. A hiba a szolgáltatódnál vagy a digitális eszközödben van.
 #109056  Szerző: djlacee
 
A magyar AXN-en miért hiányoznak a sorozatok címei az ajánlókból? üres hely van ott
 #106594  Szerző: Roger
 
adminisztrator írta:Kicsit csavartak a reklámok hangerején. Kb. dupla olyan hangos, mint a műsor.
Olvastam a fb oldalukat: "a hangsávok magas tömörítettsége" az oka, szerintük.
Ekkora bullshitet rég nem láttam. :)

Mellesleg már az ajánlók is 100%-ig magyarul mennek, illetve nem éjekszennek ejti a csatorna nevét Welker bácsi, hanem áikszennek. Röhej. :)
... :lol: én is hallottam az áikszent...jót mosolyogtam rajta, mint elsőben az első olvasás óra... :D

kb. mint a "a szinkront a komedi centrál megbízásából" :yeah:
( ha jól emlékszem de a CC-n is hangosabbak a reklámok, meg a v6-on is )
 #106567  Szerző: markfelt
 
Kicsit csavartak a reklámok hangerején. Kb. dupla olyan hangos, mint a műsor.
Olvastam a fb oldalukat: "a hangsávok magas tömörítettsége" az oka, szerintük.
Ekkora bullshitet rég nem láttam. :)

Mellesleg már az ajánlók is 100%-ig magyarul mennek, illetve nem éjekszennek ejti a csatorna nevét Welker bácsi, hanem áikszennek. Röhej. :)
 #94252  Szerző: Permi
 
Permi írta:
djlacee írta: Hát de ott a román megy magyar hanggal, nem?
csak a vicces, hogy nem az szól a magyar előfizetőknek, hanem az AXN CE. A román maradt 4:3-as égetett román felirattal. De ettől még a jelzett probléma fennáll.... :gülü2:
Na, mára megérkezett a kapcsolójel az AXN CE-re... :troll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13