RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #25374  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta: - Jövőre reality-ként már csak a "The Amazing Race: Asia" van tervezve. Ez viszont már hangalámondásos lesz. party:
Ez nagyon rossz ötlet, a németeknél is így megy az Amazing Race és szerintem borzalmas, felirattal sokkal jobb.
 #25371  Szerző: Zoshi
 
Szeptemberi és októberi újdonságok és egyebek az Animax-en


Augusztus 31-től hétköznap 20:25-től ismétlik a Conan, a detektívet. (első résztől)
Szeptember 7-től hétköznaponként 22:55-től The Amazing Race (805 résztől) (így kiesik egy Szellemfiú ismétlés)
Szeptember 12-től más lesz a műsorbeosztás hétvégénként, részletek: animaxtv.hu
Szeptember 17-től csütörtökönként Conan, a detektív (első résztől), legalábbis az animax weboldalán lévő műsorbeosztásban így szerepel. (???)
És Death Note - A halállista (első résztől.)
Szeptember 19-én 21:15-től : Fullmetal Alchemist: Shamballa hódítója
Szeptember 20-án 21:15-től: Death Note: Egy új világ istene (TV speciál)
Szeptember 23-tól (hétköznap 20:00): Kaleido Star (megint)
Szeptember 26-tól (hétvége 21:15): Bújj, bújj, szellem!

(forrás: animaxtv.hu műsorbeosztás)


- Október 19.-én a hétfői Bleach helyére érkezik a Soul Eater. Jövőre ezt váltja le a következő Bleach-folytatás, mely megint több lesz 52 résznél.
- Október 23.-án Nana helyére a Rómeó és Júlia érkezik.
- A Bleach első mozifilmje október 31.-én kerül adásba.
- Októberre, Conan csütörtöki helyére van tervezve a Dragon Ball GT, de még nem érkeztek meg az anyagok. A teljesen újfajta szinkronnal a későbbiekben esélyes lehet a "Dragon Ball: Kai" is. A szinkronhoz a sima és a Z sorozat régi szinkronjából néhány fontosabb színészt megpróbálnak megkeresni. A GT-hez tartozó speciál is levetítésre fog kerülni.
- Tervezve van a D.Gray-man is. Ebből rögtön mindkét évad adásba kerül, ha jól sikerülnek a tárgyalások.
- Jövőre érkezik a Death Note második TV-Speciálja, a "Slayers: Revolution", és a "Slayers: Evolution-R".
- A Szuperhős kerestetik c. műsor helyett majd a "Táncolj, ha tudsz!" c. tehetségkutató show lesz.
- A The Amazing Race idén eljut a 12. szériához.
- Jövőre reality-ként már csak a "The Amazing Race: Asia" van tervezve. Ez viszont már hangalámondásos lesz. A reality-k helyett inkább rendes tévéfilmsorozatok érkeznének az AXN-től. Elsőként egy vámpíros sorozat kerül adásba.

(forrás: animax.blogol.hu)

Jön a Dragon Ball! :party:
 #21223  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Na ez megint ..
Egyelőre nem kell félni, nem lesz nagy változás. Maradnak az anime sorozatok, egyedül az Amazing Race jelenik meg pluszként hétvégenként este 10 óra körül. Más változást egyelőre nem látni.
 #21096  Szerző: djlacee
 
Na ez megint ..
 #19226  Szerző: djlacee
 
Neten van román AXN, AXN Crime, AXN Sci-fi, most épp a Crime -t nézem, TV-shop megy román hanggal, és ilyen képpel:
Kép
Az ár nincs kiírva, meg alul mi az az üres csík? :lol:
 #13090  Szerző: mlaszlo
 
Márciustól bővül a műsoridő az AXN Sci-fi csatornán, de olyan műsorokkal, amiknek szerintem semmi keresnivalójuk egy sci-fi csatornán. Hétköznap hajnali 2 és 4, 8 és 10, valamint 14 és 16 óra között az Animax-ról átvett anime sorozatok lesznek rajta :shock:
 #11572  Szerző: mlaszlo
 
Sajnos már az AXN Sci-fi csatornán is 10-15 percenként megszakítják a sorozatokat, egyelőre főként ajánlóval, de már van egy-egy reklám is, emiatt változott a műsorrend január elején és került át mindig egész órára a sorozatok kezdése :(
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13