RADIOSITE Fórum

  • Antenna Group (Viasat2, Viasat 3, Viasat 6, Viasat Film, AXN)

 #50020  Szerző: djlacee
 
Végre hazánkban is megjelenhet az AXN HD, talán érdemesebb lesz majd ezen nézni a "szarrá játszott sorozatokat" :)
 #44407  Szerző: Mauro
 
Pasa írta:
donder írta:Meg kell hogy cáfoljalak! A Samsung TV-nkben, pl nincs! És 2009-ben volt gyártva... (Ezzel csináltam az egyik TVDX-emet!)
Az én Samsungom 2004-es, és van benne.
Azért mondom. Azokon lapos TV-ken amiket én láttam mindbe volt.
 #44393  Szerző: Zeegee22
 
djlacee írta:Nem akarok nagyon beleszólni, de sok lesz az OFFtopic
Akkor hát ne tedd :hehe:
 #44374  Szerző: djlacee
 
Nem akarok nagyon beleszólni, de sok lesz az OFFtopic
 #44372  Szerző: Ghee
 
donder írta:
Mauro írta:Szerintem az összes ma gyártott TV-ben van már automatikus hangerőszabályzó.
Meg kell hogy cáfoljalak! A Samsung TV-nkben, pl nincs! És 2009-ben volt gyártva... (Ezzel csináltam az egyik TVDX-emet!)
Nincs "Night Mode" (vagy valami hasonló) DSP-beállítás sem?
 #44366  Szerző: Pasa
 
donder írta:Meg kell hogy cáfoljalak! A Samsung TV-nkben, pl nincs! És 2009-ben volt gyártva... (Ezzel csináltam az egyik TVDX-emet!)
Az én Samsungom 2004-es, és van benne.
 #44356  Szerző: Ghee
 
A Panasonic csövesemben is van már 7 éve, de nem használom, csak ha halkan halgatom. Annyira azért nem jó a kompresszora, mert a release-je elég hosszú a treshold jelentős túllépése után - ezért difóltban OFF! :)

Az meg a másik, hogy erősítőn hallgatva pedig édesmindegy milyen speciális cuccok vannak, a hang úgyis originál megy ki és azt hallgatod.
 #44324  Szerző: Mauro
 
donder írta:
Mauro írta:Szerintem az összes ma gyártott TV-ben van már automatikus hangerőszabályzó.
Meg kell hogy cáfoljalak! A Samsung TV-nkben, pl nincs! És 2009-ben volt gyártva... (Ezzel csináltam az egyik TVDX-emet!)
Na azért lepett meg mert Sony TV-kbe már vagy 9 éve van.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13