RADIOSITE Fórum

  • SPI (Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Premium, stb.)

 #122316  Szerző: mlaszlo
 
 #92721  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:
LuciFerko írta:A FilmBox másnál is remeg? Nekem most olyan a kábeltévén, mintha kb 5 FPS-el menne. És a logóból csak az F betű látszk. :hit:
Átrakták a logót a 16:9-es területre, így ahol eddig 4:3 Pan & Scan-ben volt elosztva, ott mostmár kilóg a logó a képből. Letterboxban rendben van.
Remegést én ajánló alatt tapasztaltam egyszer-kétszer. Viszont érdekes, mert a Filmbox plus-nál továbbra is a 4:3-as területen van a logó.
Március 1-jén az eddigi magyar Filmbox helyén egy összevont verzió indult el, ezért vannak a változások. Eddig külön volt magyar, cseh és román Filmbox, ezeket vonták össze. Azt mondják még várhatóak összevonások, első körben a Filmbox HD-nál van erre esély.
A Filmbox Plus-hoz egyelőre nem nyúltak.
A 4:3 pan&scan nézet a kábelszolgáltatónál beállítási hiba, a csatorna ugyanis fix 16:9-es képet ad.
 #92676  Szerző: LuciFerko
 
jeek írta:
LuciFerko írta:A FilmBox másnál is remeg? Nekem most olyan a kábeltévén, mintha kb 5 FPS-el menne. És a logóból csak az F betű látszk. :hit:
Átrakták a logót a 16:9-es területre, így ahol eddig 4:3 Pan & Scan-ben volt elosztva, ott mostmár kilóg a logó a képből. Letterboxban rendben van.
Remegést én ajánló alatt tapasztaltam egyszer-kétszer. Viszont érdekes, mert a Filmbox plus-nál továbbra is a 4:3-as területen van a logó.
Ennyira sz...nak rá? :S a Plus nálam is oké. De az 16:9-ben megy :P
 #92675  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:A FilmBox másnál is remeg? Nekem most olyan a kábeltévén, mintha kb 5 FPS-el menne. És a logóból csak az F betű látszk. :hit:
Átrakták a logót a 16:9-es területre, így ahol eddig 4:3 Pan & Scan-ben volt elosztva, ott mostmár kilóg a logó a képből. Letterboxban rendben van.
Remegést én ajánló alatt tapasztaltam egyszer-kétszer. Viszont érdekes, mert a Filmbox plus-nál továbbra is a 4:3-as területen van a logó.
 #92674  Szerző: LuciFerko
 
A FilmBox másnál is remeg? Nekem most olyan a kábeltévén, mintha kb 5 FPS-el menne. És a logóból csak az F betű látszk. :hit:
 #73994  Szerző: Attis
 
mlaszlo írta:Műholdon éjjel kódoltál az eddig szabadon vehető Filmbox és Filmbox Plus csatornákat :(
Valahogy csak megleszek nélkülük... :sealed:
Elég gyér filmkínálatuk volt/van. Kevés és rossz.
 #70652  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:A PR-Telecom digitális kábelen a Filmbox Extra helyén a Filmbox Extra 1 megy. 16:9-ben, három hangsávval (magyar, angol, cseh). Érdekes, azt hittem ezt csak a UPC Directnek adják, viszont ez jobb mint a sima Filmbox Extra, nincs karika és 16:9. Kiváncsi vagyok, hogy csak rossz jön optikán vagy állandó jelleggel lett lecserélve.
Szerintem már lehet kábel tv-n is adni, májustól a T-Home kábel tv-n és IPTV-n is látható lesz a Filmbox prémium csomagban a Filmbox Extra1, a Filmbox Extra és a Filmbox Family mellett.
A Direct-en úgy tűnik az angol hangsávot lespórolják, mert itt csak magyar és cseh hangja van.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8