RADIOSITE Fórum

  • Turner Broadcasting System (Cartoon Network, Cartoonito)

 #83455  Szerző: djlacee
 
A Boomerangon magyarok lettek az identek
 #81244  Szerző: Nickman
 
hogy ide is legyen valami írás, egy apró újítást láttam a Cartoon Network-ön, hogy már kiírják ha egy adott műsorban hogy új epizód látható, egy NEW jelzéssel. ezt a Scooby Doo új sorozatnál láttam
 #79535  Szerző: mlaszlo
 
Nickman írta:Korábban lehetett jelentkezni a CN saját gyártású műsorába és magyar gyerekeket kerestek, már meg volt a felvétel júliusban, novemberben lesz majd a bemutatója ennek a műsornak "Ben 10: A legnagyobb kihívás" címmel, ez egy kvízműsor lesz. Itt van erről egy hír: http://www.sorozatjunkie.hu/2011/05/18/ ... -ben-10-t/ Nem tudom hogy ugyanezt meghirdették-e román gyerekek számára is. Vajon e műsor eljövetele miatt van esély lokalizálásra, vagyis Magyarország és Románia is kapjon saját CN csatornát ?
Románia nem tudom melyik verziót kapja, de nekünk van külön részben lokalizált verzió. A műsor maga egy központi csatornáról megy és erre keverik rá a helyi reklám és ajánló blokkot. Gondolom így lesz megoldva ez a műsor is.
 #79510  Szerző: Zoey
 
Nickman írta:Korábban lehetett jelentkezni a CN saját gyártású műsorába és magyar gyerekeket kerestek, már meg volt a felvétel júliusban, novemberben lesz majd a bemutatója ennek a műsornak "Ben 10: A legnagyobb kihívás" címmel, ez egy kvízműsor lesz. Itt van erről egy hír: http://www.sorozatjunkie.hu/2011/05/18/ ... -ben-10-t/ Nem tudom hogy ugyanezt meghirdették-e román gyerekek számára is. Vajon e műsor eljövetele miatt van esély lokalizálásra, vagy Magyarország és Románia is kapjon saját CN csatornát ?
Ja, igen, ez az, amit a mostanában nagyszerű dalszövegeiről híres Puskás Peti vezet majd.
 #79503  Szerző: Nickman
 
Korábban lehetett jelentkezni a CN saját gyártású műsorába és magyar gyerekeket kerestek, már meg volt a felvétel júliusban, novemberben lesz majd a bemutatója ennek a műsornak "Ben 10: A legnagyobb kihívás" címmel, ez egy kvízműsor lesz. Itt van erről egy hír: http://www.sorozatjunkie.hu/2011/05/18/ ... -ben-10-t/ Nem tudom hogy ugyanezt meghirdették-e román gyerekek számára is. Vajon e műsor eljövetele miatt van esély lokalizálásra, vagyis Magyarország és Románia is kapjon saját CN csatornát ?
 #72786  Szerző: djlacee
 
Kb 6 év után sikerült újra megoldani, hogy a Cartoon Network-ön a magyar reklám jól legyen rátéve az eredeti feedre, és ne legyen 2-3mp eltérés :hehe:
 #59508  Szerző: mlaszlo
 
November 26.-tól új külsővel a Cartoon Network

A Turner Broadcasting System (TBS) Európa-szerte népszerű gyerekcsatornája, a Cartoon Network november 26-án vadonatú arculattal és logóval jelentkezik Magyarországon és a közép-kelet európai régióban.

A friss és lendületes arculat híven tükrözi a legkülönbözőbb platformokon elérhető Cartoon Network-műsorok szellemes, életvidám stílusát. Az új kinézet is a csatorna mottóját támasztja alá: a Cartoon Network a móka és a frappáns humor otthona, egy csatorna, amelyet a gyerekek jól ismernek és szeretnek.