RADIOSITE Fórum

  • Disney Channel

 #14571  Szerző: Zoshi
 
Hát ja, de ahogy észrevettem a Jetix Play se a legjobb minőségű... Bár lehet h a rajzfilmek miatt, mer régieket adnak.
 #14570  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Igen ezek mind azok.. :sealed:

De jó volt régen, amikor Fox Kids volt.. :cry:

Mondjuk most arra van a Jetix Play, csak az meg még mindíg angol
Ezt nem tudtam, kár hogy a Disney is már ilyen Cartoon Network-on is futó rajz, illetve animációs filmeket készít.
Az átalakulás mellett nem ártana azért a minőségre is hangsúlyt fektetni, mert szerintem jelenleg a magyar nyelvű gyerekcsatornák közül a Jetix a legrosszabb minőségű, kép és hang tekintetében is. Mondjuk amilyen műsorokat adnak, azok ilyen minőségben is elegendőek :D
 #14569  Szerző: Zoshi
 
Igen ezek mind azok.. :sealed:

De jó volt régen, amikor Fox Kids volt.. :cry:

Mondjuk most arra van a Jetix Play, csak az meg még mindíg angol
 #14568  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Év végéig megérkezik Magyarországra a Disney XD csatorna.
Azaz.. Már itt is van, csak még Jetix a neve.
A már most is túlnyomórészt Disney műsorokat, rajzfilmeket sugárzó és egyben a Disney tulajdonában lévő Jetix gyerekcsatorna nevet vált még idén. Az új név Disney XD (extreme digital).

A fiúknak sugárzó Disney XD idén Február 13-án indult az Egyesült Államokban a toon Disney helyett.

Európában legelőször a francia Jetix alakul át, majd követi az összes többi Jetix verzió is.

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=11169
Ezek a szörnyűségek, amik mennek rajta, ezek Disney rajzfilmek? :o
És hol vannak a régi klasszikus Disney rajzfilmek? Gondolom azok nem kapnak majd helyet az új csatornán sem.
 #14567  Szerző: Zoshi
 
Év végéig megérkezik Magyarországra a Disney XD csatorna.
Azaz.. Már itt is van, csak még Jetix a neve.
A már most is túlnyomórészt Disney műsorokat, rajzfilmeket sugárzó és egyben a Disney tulajdonában lévő Jetix gyerekcsatorna nevet vált még idén. Az új név Disney XD (extreme digital).

A fiúknak sugárzó Disney XD idén Február 13-án indult az Egyesült Államokban a toon Disney helyett.

Európában legelőször a francia Jetix alakul át, majd követi az összes többi Jetix verzió is.

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=11169
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7