RADIOSITE Fórum

  • Disney Channel

 #51467  Szerző: tomee87
 
Megszűnik a Jetix Play Magyarországon? :S
Nálunk már napok óta "feketeség" van rajta és most nézem, a szeptember 1-től érvényes ÁSZF-ben már nem is szerepel a csatorna.
 #49324  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta: Ha meg van nekik az anyag 16:9-be akkor igazán átállhatnának 16:9-re.
:x
Ma már szerintem a készülő filmek, rajzfilmek, sorozatok 99%-a 16:9-es, a csatornán múlik, hogy abban kéri-e vagy a 4:3-as nagyítottat.
Nem hinném hogy Disney Channel-nek plusz költséget jelentene a Disney filmek, rajzfilmek, sorozatok 16:9-be szerezni.
 #49316  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Ha meg van nekik az anyag 16:9-be akkor igazán átállhatnának 16:9-re.
:x
Ma már szerintem a készülő filmek, rajzfilmek, sorozatok 99%-a 16:9-es, a csatornán múlik, hogy abban kéri-e vagy a 4:3-as nagyítottat.
 #49315  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Csak nekem tűnik úgy, mintha függőlegesen ki lenne nyújtva a kép?
A H2O-nál vannak bizonyos részek, amelyek 16:9-ben mennek, valószínűleg ebbe néztél bele, csak nem teszik letter box-ba.
 #49313  Szerző: Mauro
 
LuciFerko írta:eddigis voltak olyan filmek, ahol fennált ez a probléma. Az anyag 16:9-es, és a központban kúrták el :)
Ha meg van nekik az anyag 16:9-be akkor igazán átállhatnának 16:9-re.
:x
 #49311  Szerző: LuciFerko
 
jó tizenhatkilences tévén nincs gond, de akinek hagyományos négyhármas van, az így járt.
 #49310  Szerző: Mauro
 
Akkor állíts a TV képén ha tudsz.
 #49308  Szerző: LuciFerko
 
eddigis voltak olyan filmek, ahol fennált ez a probléma. Az anyag 16:9-es, és a központban kúrták el :)
 #49307  Szerző: Mauro
 
djlacee írta:Csak nekem tűnik úgy, mintha függőlegesen ki lenne nyújtva a kép?
Lehet hogy át álltak 16:9-re. Mondjuk semmi infot nem hallottam erről. De ha átálltak 16:9-re akkor szolgáltatónál van a hiba. Rosszul van be állítva a műhold vevőjük. Letter boxra kell állítani a vevőt és akkor nem lesz nyújtott a kép analóg kábel TV-n
 #49306  Szerző: djlacee
 
Csak nekem tűnik úgy, mintha függőlegesen ki lenne nyújtva a kép?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7