RADIOSITE Fórum

  • Disney Channel

 #26704  Szerző: SzD
 
Nézegettem, hogy milyen lesz a műsorrend 19-től...hááát... :wailing:
Kicsit azért reménykedtem, hogy lesznek rajta értelmes mesék is - mert van, aki a lelke mélyén örökre gyerek marad, és vágyik a mesékre ;) :blush: -, de leszámítva néhány új sorozatot, marad ugyanaz a szar. Gondolom az új sorozatok is beilleszkenek ebbe a "színvonalba".
 #19362  Szerző: Zoshi
 
Hát sajnos erre nincs sok esély, mivel ezek jelenleg is a társ csatornán (Jetix Play) mennek, és ott is csak angolul.. :( Pedig ezeket én is szerettem, néztem mindíg amikor a Jetixen mentek.
 #19358  Szerző: SzD
 
Nekem tetszene, ha visszajönnének a régi rajzfilmek.
Pl. Kölykök a 402-es tanteremből, Louie élete, Wunschpunsch, a varázskoktél, Andy a vagány, stb.

Régebben még szerettem mesét nézni -nem azért, mert nagyon gyerek voltam-, de mostmár siralmasak azok a mesék, amelyekkel sokkolják az ifjúságot.

De legalább addig is rádiót hallgatok ;) Mert már semmi nincs, amit tévében nézhetnék. Na jó, az Amerikai fater, a Texas királyai, és persze a Simpson család az mindig belefér. :X.: De ezek nem is mesék, hanem inkább felnőtteknek szóló animációs sorozatok. És én szívesebben nézek ilyeneket, mint pl. CSI-t, vagy hasonlót. Jobban bejön a könnyedebb műfaj.


Na az életrajzi regényemnek csak annyi a lényege, hogy kicsit dühít, hogy normális rajzfilmeket nem látni szinte sehol. :wailing:

Annak viszont örülök, hogy a jövő nemzedéke milyen sorozatokon nevelkedik... :gülü:
 #18960  Szerző: djlacee
 
Apropó, a Jetix PLAY -el mi lesz ?
 #18923  Szerző: Zoshi
 
Kiderül.. :
Attól függ, hogy melyik Disney-re vált a Jetix. A franciáknál DisneyXD-re váltott, amin esélytelen, hogy klasszikus Disney rajzfilmeket adjanak.. Azonban a franciáknál volt előtte is Disney Channel, Playhouse Disney és Disney Cinemagic. Ezeken bőven mentek klasszikus rajzfilmek is.. Nálunk nincs még semmilyen Disney channel, ezért talán van rá esély, hogy nem DisneyXD-t, hanem a mezei Disney channel-t kapjuk.. Azon biztos lesz pár régi rajzfilm is...
alphalyr Nb Fórum.
 #18922  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Úgynézki. Jó lenne pár klasszikus : Kacsamesék. CSipet CSapat, de gondolomezekre semmi esély..
Jó lenne, de a Fox Kids - Jetix váltáskor is rossz irányba mozdult el a csatorna és eltűntek a régi rajzfilmek, szerintem most is így lesz. A Nickelodeon-ról is eltűntek a jobb régi rajzfilm és ifjúsági műsorok (csak a Fecsegő tipegők és a Hé Arnold maradt, de az is éjjel), most már azon is csak ezek a modern, értelmetlen rajzfilmek mennek :(
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7