RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #180847  Szerző: noartist
 
djlacee írta: 2011.09.05. 18:32
Nickman írta:
djlacee írta:Most olyan CNN-es a logó elhelyezkedése, meg az információs sávok
Szerintem olyan Fox News féle. Már csak az hiányzik hogy a logó "pörögjön" :D
meg hogy High Definition ;)
Fun-fact: 8 év alatt sem sikerült megoldani, mai napig a legrosszabb képminőségű televízió (360p).
 #180846  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2019.01.25. 18:06
noartist írta: 2019.01.25. 14:39 Megkezdték a Hír TV beolvasztását az Echo TV-be (vagy fordítva)
Igen, ennek épp ideje. Nem kell két egyforma adó. Azután majd jöhet a Hír TV Spirit, vagy az Echo Plusz, jó kis ismétlő csatornának. Ahogy az nálunk szokás...

Szerintem még ők sem tudják, mit kezdjenek ezzel a két tévével. Ha mindkettő megmarad, értelemszerűen a Hír TV-t kéne hírcsatornaként megtartani.

A baj jelenleg az, hogy az Echo nevet már bejáratták, stb. A Hír TV technikai háttere is gyalázatos már az Echóhoz mérten.

Én személy szerint az Echo infrastrukúráján vinném tovább a Hír TV-t, és meg van oldva. Így a Szentendrei úti központot is be lehetne zárni, és nem kéne költeni a technikára sem.
 #180828  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2019.01.25. 14:39 Megkezdték a Hír TV beolvasztását az Echo TV-be (vagy fordítva)
Igen, ennek épp ideje. Nem kell két egyforma adó. Azután majd jöhet a Hír TV Spirit, vagy az Echo Plusz, jó kis ismétlő csatornának. Ahogy az nálunk szokás...
 #180824  Szerző: noartist
 
Megkezdték a Hír TV beolvasztását az Echo TV-be (vagy fordítva), első körben a hírigazgatóságok összehangolásával. Már mindkét csatorna hírigazgatója Mentes Katalin, aki az Echótól egyszer egyébként már távozott.

A gyakorlatban is látni már a folyamat ,,sikerét", sok riport, stb egy az egyben közös. A Hír TV Híradóinak egyetlen állandó vendége van már csak: az Echós mikrofonszivacs.

(via)
 #180247  Szerző: asr27
 
Kép
 #179103  Szerző: noartist
 
Én nem akarok senki lelki világába (=politikai nézetébe) beletúrni, de a Magyarország Élőben egy rendkívül színvonalas műsor. Amin külön meglepődtem, hogy Farkas Krisztina milyen színvonalasan vezeti - elsőre kicsit meglepett a személye, hiszen a G-nap utáni Hír TV egyik kulcsfigurája, mégis ott maradt, és megkapta a jelenlegi húzóműsort.

Nem tudok belekötni, tisztelem Kálmán Olgát, és valóban nem az ő hibája volt, hogy a kormánypárti politikusok nem jöttek el beszélgetni, de az Egyenesen utolsó pár hónapjánál ez - a jelenlegi formájában - színvonalasabb. Rengeteg ellenzéki politikus szerepel a műsorban, és ugyanolyan "bánásmódban" részesülnek, mint a kormánypárti szereplők.

Kíváncsi leszek a szeptemberi megújulásra, valamint arra is, hogy a jelenleg (még) ott dolgozó korábbi Hír TV-sek közül kik tűnnek el. (Hiszen Jáky-Szabó Gergely is a felmondási idejét tölti, és biztosan nincsen ezzel egyedül).
 #178859  Szerző: Roger
 
Nem akartam nagyon belszólni, mert semmin nem változtat...és utálom a politikát, csak felhúz
De szerda is egy fájó pont lesz a "médiatörténelemben". Nem húzok egyik oldalra se, pont ezért hangol le ez az egész, mert gyomorfogató ami folyik és nincs vége...
mert már se rádiót. se tv-t nagyon nem érdemes bekapcsolni csak ki...
 #178855  Szerző: broadcaster
 
Szétnéztem. Nem fognak....! Nem lesz harc. Vagy ha igen, nem mostanában...
Jól látszik az FB oldalon, hogy kevesebb a véleménynyilvánítás annál, mint ahányan a kedvelést vagy a követést visszavonták. Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy nem igazán megy még a közösségi oldal kezelése a régi új menedzsmentnek.

Tényleg nem szeretnék politizálni, de napjainkban nem Petőfi és Jókai Magyarországát éljük. Ma az emberek legnagyobb többsége nem harcol, hanem összepakol és kivándorol nyugatra. Ez a szomorú tendencia.

Egy másik dolog: Nem véletlen, hogy egykori vezető médiumok mostanra játékszerré vagy semmivé váltak. Addig amíg az egyéni és anyagi érdekek minden szinten - mindent ( etikát, alázatot, nézőt, hallgatót, olvasót stb..) megelőznek és mellőznek, addig nincs miről beszélni. Tisztelet a kivételnek.

Vagy szemléletet vált az egész médiatársadalom- globálisan összefog és kiáll a szakma képviselőiért a klasszikus egy mindenkiért mindenki egyért elven (és itt nem a rakás celeb műsorvezetőre és egyéb puszipajtás médiamunkásra gondolok), vagy lehet még hosszú éveken keresztül olyan emberek zsebébe lapátolni a pénzt, akiknek semmi közük nincs az adott szakmai ágakhoz.

Természetesen nem szeretném a kommentemet sem rád sem a többiekre erőltetni. Nekem ez a véleményem.
 #178846  Szerző: André
 
Kérlek, nézz szét a Facebookon a hír tv tegnapi és mai posztjai alatt, a kommentek közt. Lesz itt még harc magyar és magyar közt. És nem csak a Facebookon.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21