RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #81618  Szerző: NyokeeZsoltTinKA
 
A Lánchíd Rádió Célpont 100.3 című műsorának vendége volt Szikszai Péter (a HírTV vezérigazgatóhelyettese) és Guzsvári Szabolcs (a HírTV főcímzenéinek szerzője). Az új arculat zenéiről volt szó, és el is hangzottak a műsorban, hallgassátok meg.

http://soundcloud.com/nyokeezsolttinka/ ... 2011-09-08
 #81566  Szerző: Roger
 
Nocsak, Nocsak...! Visszatért a korábbi háttér :|
 #81549  Szerző: Zoey
 
Elég nagy visszalépés szerintem ez az új arculat. A visszaszámlálás nem tetszi, hogy a számok hol itt, hol ott jelennek meg. A Híradó főcím sem olyan jó, igaz, az előző sem tetszett. A stúdió és a háttér valami borzalom, tényleg a 90-es évek MTV-stúdióit idézi, ráadásul érdekes színe van a háttérnek. Azon meg nagyot néztem, hogy a műsorvezetők laptopról olvassák a híreket, a kameréba nem is nagyon néznek, bár ez lehet, csak az elején van így...
Az időjárás nem sokat változott.

Az ATV-nek 10-kor láttam a Híradó-kezdését, más főcím volt, mint korábban, de ez még pocsékabb lett, peig az előző tetszett, főleg a zenéje.
Nem értem, mi szükség volt erre ott, nem is volt még olyan régi az előző...
 #81524  Szerző: centerweb
 
Ez a meggyűrődött, megsárgult Budapest látkép engem az észak-koreai állami tévére emlékeztet...
 #81506  Szerző: Roger
 
A Híradó hátterét virtuálisra kellett volna megcsinálni, Budapesti panoráma már unalmas!
 #81497  Szerző: LuciFerko
 
Kép
Ez van most :shock:
 #81484  Szerző: djlacee
 
Nickman írta:
djlacee írta:Most olyan CNN-es a logó elhelyezkedése, meg az információs sávok
Szerintem olyan Fox News féle. Már csak az hiányzik hogy a logó "pörögjön" :D
meg hogy High Definition ;)
 #81479  Szerző: Nickman
 
djlacee írta:Most olyan CNN-es a logó elhelyezkedése, meg az információs sávok
Szerintem olyan Fox News féle. Már csak az hiányzik hogy a logó "pörögjön" :D
Nagyot néztem volna hogy ha most úgy nézni ki minta román OTV. Ott a képernyő fele írás. :D
 #81478  Szerző: djlacee
 
Most olyan CNN-es a logó elhelyezkedése, meg az információs sávok
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21