RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #170260  Szerző: altermanus
 
egy ideje nézem a HírTV-t jól össze van rakva, és nem kell másfél percig gumizenét és műsorismertetést hallgatni/olvasni (kb 10 éve így volt). Az azonban szembe vágott, hogy a Háttérben Euronews megy a nagy-képernyőn?
 #166753  Szerző: altermanus
 
én nem hiszek a magyar időknek...
 #166746  Szerző: noartist
 
Ha ez igaz, akkor baj van. Egyrészt nem kéne a Jobbiknak felületet adni, másrészt egy második G-napot már nem élne túl a csatorna.
 #165429  Szerző: markfelt
 
mlaszlo írta:
szblcs írta: Hasonlóan "bűnben fogant", avagy nem tisztán piaci/közigény-alapon jött létre és/vagy nem teljesen tiszta jogi-politikai körülmények között a:
- Kossuth Rádió
- Petőfi Rádió
- Class FM
- Music FM
- régi Rádió 1
- új Rádió 1
- Sláger Rádió
- Juventus Rádió
- Danubius Rádió
- Klubrádió
- RTL Klub
- TV2
- ATV
- M1
- M2
- és még rengeteg, ma működő, és nem működő médium, beleértve a komplett magyar napilappiacot, korábban és most.

Ezek egyikét sem kedveled, gondolom.
Emlékeim szerint ilyen drasztikus szemléletváltás azért nem nagyon ment végbe más médiumok esetében (a közszolgálati tv-t és rádiót ne vegyük ide, mert az mindig az aktuális politikai hatalomtól függ).
Nekem az nem szimpatikus, hogy minden rossz, ami mellett korábban kiálltunk.
Teljesen más stáb készíti.
 #165428  Szerző: mlaszlo
 
szblcs írta: Hasonlóan "bűnben fogant", avagy nem tisztán piaci/közigény-alapon jött létre és/vagy nem teljesen tiszta jogi-politikai körülmények között a:
- Kossuth Rádió
- Petőfi Rádió
- Class FM
- Music FM
- régi Rádió 1
- új Rádió 1
- Sláger Rádió
- Juventus Rádió
- Danubius Rádió
- Klubrádió
- RTL Klub
- TV2
- ATV
- M1
- M2
- és még rengeteg, ma működő, és nem működő médium, beleértve a komplett magyar napilappiacot, korábban és most.

Ezek egyikét sem kedveled, gondolom.
Emlékeim szerint ilyen drasztikus szemléletváltás azért nem nagyon ment végbe más médiumok esetében (a közszolgálati tv-t és rádiót ne vegyük ide, mert az mindig az aktuális politikai hatalomtól függ).
Nekem az nem szimpatikus, hogy minden rossz, ami mellett korábban kiálltunk.
 #165427  Szerző: markfelt
 
mlaszlo írta:
asr27 írta:Igazad van! Már a mészáros-féle echo tv-t is többen nézik. (nem)
Én nem tudom sajnálni ezt a csatornát. 12-13 éven át minden eszközzel azok mellett állt, akikkel most próbál szembe menni.
A csatorna nézőpontja sem azért változott, mert hiteles, kiegyensúlyozott és korrekt hírszolgáltatást kíván nyújtani, hanem azért lett kormánykritikus, mert a tulajdonos összeveszett a kormánypárt képviselőivel és elapadtak az állami hirdetések is.
Hasonlóan "bűnben fogant", avagy nem tisztán piaci/közigény-alapon jött létre és/vagy nem teljesen tiszta jogi-politikai körülmények között a:
- Kossuth Rádió
- Petőfi Rádió
- Class FM
- Music FM
- régi Rádió 1
- új Rádió 1
- Sláger Rádió
- Juventus Rádió
- Danubius Rádió
- Klubrádió
- RTL Klub
- TV2
- ATV
- M1
- M2
- és még rengeteg, ma működő, és nem működő médium, beleértve a komplett magyar napilappiacot, korábban és most.

Ezek egyikét sem kedveled, gondolom.
 #165426  Szerző: mlaszlo
 
asr27 írta:Igazad van! Már a mészáros-féle echo tv-t is többen nézik. (nem)
Én nem tudom sajnálni ezt a csatornát. 12-13 éven át minden eszközzel azok mellett állt, akikkel most próbál szembe menni.
A csatorna nézőpontja sem azért változott, mert hiteles, kiegyensúlyozott és korrekt hírszolgáltatást kíván nyújtani, hanem azért lett kormánykritikus, mert a tulajdonos összeveszett a kormánypárt képviselőivel és elapadtak az állami hirdetések is.
 #165409  Szerző: asr27
 
Igazad van! Már a mészáros-féle echo tv-t is többen nézik. (nem)
 #165406  Szerző: mlaszlo
 
asr27 írta: A főellenséget biztosan. (m1)
Tavaly év elején 0,9-1% körüli nézettsége volt, nem hinném, hogy ez emelkedett.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 21