RADIOSITE Fórum

  • Hír TV

 #152432  Szerző: markfelt
 
Nem láttam a hiteles, valós adatokat, de szívesen megnézném. Egyébként én elhiszem, ilyen teljes ideológiai átpozicionálásra ugyanis nem nagyon volt példa még a történelem során kereskedelmi tévénél (boldogtalanabb országokban kormányváltáskor a közmédia persze ilyen), biztos nem tett jót a számoknak.
 #152431  Szerző: asr27
 
Bár politika is, de inkább ide teszem. Pestisracok=888.hu.
http://pestisracok.hu/otthagytak-a-nezo ... -fordulat/
Hogy nem sül le a bőr a képükről a huzodozástól.
Kép

és ennek az idióta baromnak feltétlenül hozzá kellett szólni
Kép
 #152203  Szerző: Gr3g0ry
 
bd95 írta:Jesszusom de rossz az új arculat. Az előző mérföldeket ver rá
Anno az éjszakai sáv vitte a pálmát.Még most is libabőrős vagyok tőle, annyira jó. :shock:
 #149776  Szerző: bd95
 
Jesszusom de rossz az új arculat. Az előző mérföldeket ver rá
 #138011  Szerző: markfelt
 
ahogy nézem, kb. tegnap óta a hírtv az új atv. eddig csak nagyon visszafogottan mentek neki a kormánypártoknak, még pénteken is, most a hétvégén viszont már teljes gőzzel. szerintem ez sajnálatos, mert eddig (nem a simicska balhé, hanem tavaly év eleje óta) lényegében kiegyensúlyozottak voltak.

viszont így, megrendelésre, meggyőződéses őszinték hiányában, 100% bértollnokokkal nem tudom meddig lehet fenntartani egy hírcsatornát/rádiót/lapot.

mellesleg országos promóciós kampányba kezdtek, minden sarkon van egy hírtv plakát, vagy citylight.
 #137789  Szerző: Glenn
 
asr27 írta:http://banditapolitika.hu/2015/02/25/uz ... ban-kutya/
Ezt jó, hogy idetetted. Köszönjük, valóban tanulságos. Jól mutatja az ellenzéki médiacsicska vergődését, aki amellett, hogy névtelen, arctalan, agyatlan és tudatlan, még ír is valamiről, amiről csak annyit tud, hogy van, na meg hogy nem az ő rabszolgatartóinak a szekerét tolja.
Azért jók az ilyen honlapok (van belőle vagy száz), mert az ember elolvassa és rájön, hogy jófelé szavazott. Isten örizz, hogy ilyen szaremberek szerkesszék akár a Hír Tv-t, akár a közmédiát.
Hajrá Hír Tv, hajrá Célpont! :yes:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21