RADIOSITE Fórum

  • ATV, ATV Spirit

 #39422  Szerző: Ghee
 
donder írta:
Ghee írta:Ja, elvesztették az uralmat a képarányok felett, valamint a logo-tervezőjüket... :gülü:
:hehe: Tényleg mióta is van meg ez az ATV logó? Úgy pár éve... kb
Az f*ckin-big felbontású TVden nem látod, hogy nem ugyan az a "jó minőségű" ATV felirat van 16:9-ednél mint anno 4:3-nál, hanem annak egy mutáns, torzult változata?

Ilyenkor azért illene kicsit igazítani a képaránymódosuláshoz, hogy ne nézzen ki ilyen nyomorékul. Akkor nem is beszélek az ATV-HD feliratról, ami iszonyat sz*r. :yes:
 #39406  Szerző: donder
 
Ghee írta:Ja, elvesztették az uralmat a képarányok felett, valamint a logo-tervezőjüket... :gülü:
:hehe: Tényleg mióta is van meg ez az ATV logó? Úgy pár éve... kb
 #39401  Szerző: Ghee
 
Ja, elvesztették az uralmat a képarányok felett, valamint a logo-tervezőjüket... :gülü:
 #39354  Szerző: LuciFerko
 
gyászkeret rulez :gülü2:
 #39339  Szerző: mlaszlo
 
Tegnap óta csodálatos az ATV, a 4:3-as műsorokat is összenyomják, a 16:9-esek pedig dupla letter box-ban mennek (az egyszer már letter box-ba rakott képet újra letter box-ba rakják) :D
 #38515  Szerző: lali87
 
djlacee írta:
Egy kis lóf@sz kábeltévének megéri folytatni
Azért ez erős túlzás, nem? Végülis *antennán* is van
Ja havonta 300Ft-ért :)
Attól, hogy országosan földin is szórják digitálisan (kódoltan) az nálunk nem jelet jelentős nézettséget (még), attól meglátásom szerint még egy fittyf@sz kis kábeltévé. De nem is ez volt mondandóm lényege...hanem nekik az 1%-nál kissebb nézettségükkel megéri ezt a műsort gyártani és vetíteni.....
A Mucsaröcsögén egy darab gemkapoccsal is ingyen fogható 10% körüli (de inkább kisebb) nézettségű "királyi" televíziónak meg nem kell...ez vérlázító...aztán meg sírnak, hogy senki nem nézi a HáDé semmit.......
Ennek a műsornak a nézettsége több százezer volt mekkora bevételt generált már...tuti, hogy szuficites volt.....és azért dobták ki mert "drága" előállítani :)
Hát igen ami nézett az pénzbe kerül :) de be is hozza kamatostul a dellát.....idióták vezetik ezt(is)......
 #38503  Szerző: Mauro
 
djlacee írta:Februártól az ATV-n lesz A TV ÜGYVÉDJE, előbb láttam promót
Akkor lesz nézhető műsor ATV-n. HD-ba fog menni?
 #38465  Szerző: djlacee
 
Egy kis lóf@sz kábeltévének megéri folytatni
Azért ez erős túlzás, nem? Végülis *antennán* is van
 #38460  Szerző: lali87
 
djlacee írta:Februártól az ATV-n lesz A TV ÜGYVÉDJE, előbb láttam promót


Ez megint csak szomorú...Ez egy sikeres és nézett műsor volt...ami valószinűleg behozta az árát...
Egy kis lóf@sz kábeltévének megéri folytatni...az mtvnek meg nem!
Ugyan így vagyok a Beugróval is azt is egy kis kábeltv csinálja...és annak megéri
Én úgy seggbe rúgnám a köztévé vezetését :shoot:
 #38423  Szerző: djlacee
 
Februártól az ATV-n lesz A TV ÜGYVÉDJE, előbb láttam promót
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11