RADIOSITE Fórum

  • DIGI (Digi Sport, Film Now, Digi World, Digi Life, Music Channel stb.)

 #22890  Szerző: djlacee
 
Mauro írta:
djlacee írta:Szerintem abszolút fölösleges ennyi sportcsatorna,
Digisport, Digisport 2 (?), Eurosport, Eurosport2, Eurosport News, Sport1, Sport2, Sportklub, Sportklub+ ...... Ráadásul a kereskedelmi tV-k meg pl Duna illetve m1-2 is ad sportközvetítéseket, ezeket kellene összegyúrni. A Magyar Televíziónak kellene indítania végre egy sportcsatornát, mint a szlovákoknál a TROJKA vagy az osztrákoknál az ORF SPORT PLUS
És mit adna MTV sport csatija?
Azt amit a DigiSport, Digisport2, Sportklub, Sportklub+, meg a kereskedelmiek adnak most, így ezek a csatornák (műsorok) megszűnnének, nem lenne rá szükség
 #22889  Szerző: Mauro
 
djlacee írta:Szerintem abszolút fölösleges ennyi sportcsatorna,
Digisport, Digisport 2 (?), Eurosport, Eurosport2, Eurosport News, Sport1, Sport2, Sportklub, Sportklub+ ...... Ráadásul a kereskedelmi tV-k meg pl Duna illetve m1-2 is ad sportközvetítéseket, ezeket kellene összegyúrni. A Magyar Televíziónak kellene indítania végre egy sportcsatornát, mint a szlovákoknál a TROJKA vagy az osztrákoknál az ORF SPORT PLUS
És mit adna MTV sport csatija?
 #22888  Szerző: djlacee
 
Szerintem abszolút fölösleges ennyi sportcsatorna,
Digisport, Digisport 2 (?), Eurosport, Eurosport2, Eurosport News, Sport1, Sport2, Sportklub, Sportklub+ ...... Ráadásul a kereskedelmi tV-k meg pl Duna illetve m1-2 is ad sportközvetítéseket, ezeket kellene összegyúrni. A Magyar Televíziónak kellene indítania végre egy sportcsatornát, mint a szlovákoknál a TROJKA vagy az osztrákoknál az ORF SPORT PLUS
 #22825  Szerző: LuciFerko
 
a románnak jobb a minősége mint a magyarnak :torgyan:
 #22820  Szerző: SzD
 
Gondoltam belenézek, hogy nálam is működik-e rendesen....mit látok? Emberek mászkálnak a kordonokon, rendőrök talpig fegyverben...mára elég is volt ennyi a fociból... :wailing:
 #22807  Szerző: mlaszlo
 
Elindult a csatorna honlapja, bár egyelőre csak a műsor került fel:
http://www.digisport.hu/index.html
Azt hiszem lesz lehetőség egy párszor megnézni az Újpest - Steaua mérkőzést :D
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36