RADIOSITE Fórum

  • Tematic Media Group (Sláger TV, Dikh TV, Magyar Mozi TV, SuperOne, Fishing & Hunting)

 #60074  Szerző: Szd96
 
Ezzel szerintem sokak álma vált valóvá :D
 #60072  Szerző: Mauro
 
ebből a stílusból nem kérünk, felhasználó törölve.
admin
 #60071  Szerző: SzD
 
Mauro írta:Nóta TV-n párnapja használja karikákat? Miért? Nem magyar bejegyzésű hál istenek. Egyáltalán minek kell karika Nóta műsorokra?
Én tudom rá a választ! Ott voltam az ülésen, amikor erről döntés született! Múlt hét szerdán azon gondolkodtak, hogy mit csináljanak, hogy nézőt szerezzenek. Az egyik vezető beosztású ember a következőt javasolta (próbálom szó szerint idézni):
"Olvasgatom én a radiosite.hu fórumát. Van ott egy Mauro nevű arc. Egyszerűen utálja a karikákat. Szerintem most basszunk ki mindenhova karikákat, hogy majd felháborodjon, hangot adjon neki, és majd sokan biztos megnézik, hogy tényleg így van-e. Így majd talán szerzünk pár új nézőt is.
Később tizenhatkilencbe' adjuk Lakatos Renátó legújabb slágerét, meg egy-két új nótát Kanalas Gusztitól is, és akkor majd azért fog minket imádni. Szintén páran utánajárnak, és hátha így lesznek további nézők."
A többiek -mivel senkinek nem volt jobb ötlete-, okosan bólogattak rá.
Úgyhogy figyelj majd Mauro, hamarosan 16:9-ben susgároznak majd.
(Később még a Forma-1-et is tervezik műsorukra tűzni, szintén 16:9-ben, de pszt! Ezt még nem tudhatja senki!!!)
 #60068  Szerző: Mauro
 
Nóta TV-n párnapja használja karikákat? Miért? Nem magyar bejegyzésű hál istenek. Egyáltalán minek kell karika Nóta műsorokra?
 #56258  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta: Azért írtam hogy egyénileg és hogy ne FTA legyen. Mert arra gondoltam hogy kódolva legyen és aki akar az kérhet kártyát és akkor meg van oldva jogdíjak. Mint ahogy ORF vagy TVR. Miért nem lehet megcsinálni ezt?
Azt hiszem van erre irányuló törekvés az MTV-nél, de nem tudom van-e értelme. Akinél nem elérhető vagy csak gyenge minőségben földi sugárzásban az m1, ott olcsóbb lehet előfizetni valamelyik szolgáltató legkisebb csomagjára, mint beruházni egyéni műholdas vételre.
De akinek van már egyéni műholdas vétele. Esetleg HD-ba is tudja élvezni annak jó lenne. Mert műholdon M2 HD-nak szebb képe van mint Mindig TV-n. Csak kérdés mekkora igény lenne rá. Mert alig adnak HD tartalmat.
 #56253  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Azért írtam hogy egyénileg és hogy ne FTA legyen. Mert arra gondoltam hogy kódolva legyen és aki akar az kérhet kártyát és akkor meg van oldva jogdíjak. Mint ahogy ORF vagy TVR. Miért nem lehet megcsinálni ezt?
Azt hiszem van erre irányuló törekvés az MTV-nél, de nem tudom van-e értelme. Akinél nem elérhető vagy csak gyenge minőségben földi sugárzásban az m1, ott olcsóbb lehet előfizetni valamelyik szolgáltató legkisebb csomagjára, mint beruházni egyéni műholdas vételre.
 #56250  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta: De még köztv M1 se érhető el egyénileg műholdon.
Amit ugye adó forintokból tartanak fent.
Amit műholdon is lehet sugározni, az megy az m2-re is, az m1-en nagyon sok műsor és film van, aminek a sugárzási joga csak Magyarországra szól, tehát hiába lenne műholdon, a műsoridő egy részében kódolni kellene.
Azért írtam hogy egyénileg és hogy ne FTA legyen. Mert arra gondoltam hogy kódolva legyen és aki akar az kérhet kártyát és akkor meg van oldva jogdíjak. Mint ahogy ORF vagy TVR. Miért nem lehet megcsinálni ezt?
 #56226  Szerző: LuciFerko
 
djlacee írta:De, a neve Peca Vadász ^^
román eredetileg "pescar si vânător TV"
 #56216  Szerző: djlacee
 
De, a neve Peca Vadász ^^
 #56215  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: De még köztv M1 se érhető el egyénileg műholdon.
Amit ugye adó forintokból tartanak fent.
Amit műholdon is lehet sugározni, az megy az m2-re is, az m1-en nagyon sok műsor és film van, aminek a sugárzási joga csak Magyarországra szól, tehát hiába lenne műholdon, a műsoridő egy részében kódolni kellene.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15