RADIOSITE Fórum

  • Tematic Media Group (Sláger TV, Dikh TV, Magyar Mozi TV, SuperOne, Fishing & Hunting)

 #124493  Szerző: mimi
 
Csongii írta:Úgy meglepődtem a minap. Ritkán szoktam a Nóta TV-re kapcsolni, inkább csak átlendülök felette ahogyan keresek műsort. Erre ahogyan léptettem a csatornákat és ide értem, hát mi szólt!? Boney M - Happy Song, utána pedig Emergency House - Ez legalább sex. Néztem nagyot. :D :D
szoktak pedig sűrűn adni mulatós popot.
 #124484  Szerző: Csongii
 
Úgy meglepődtem a minap. Ritkán szoktam a Nóta TV-re kapcsolni, inkább csak átlendülök felette ahogyan keresek műsort. Erre ahogyan léptettem a csatornákat és ide értem, hát mi szólt!? Boney M - Happy Song, utána pedig Emergency House - Ez legalább sex. Néztem nagyot. :D :D
 #116972  Szerző: tomee87
 
adminisztrator írta: román idő szerint 5
Akkor már értem. Így oldják meg, hogy egyik országban se csússzon túl a 18-as műsor a nem megengedett idősávon kivül. Ügyes..
 #116971  Szerző: markfelt
 
jeek írta:A Musicmix adásideje 4:00-től 23:00-ig vagy 5:00-től 23:00-ig van? Nem tudja valaki véletlenül? :)

szerk: közben megtaláltam több helyen is, hogy 4:00-től. Érdekes, a felnőtt csatornák általában 5:00-ig szoktak menni mindenhol :D
román idő szerint 5
 #116968  Szerző: tomee87
 
A Musicmix adásideje 4:00-től 23:00-ig vagy 5:00-től 23:00-ig van? Nem tudja valaki véletlenül? :)

szerk: közben megtaláltam több helyen is, hogy 4:00-től. Érdekes, a felnőtt csatornák általában 5:00-ig szoktak menni mindenhol :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15