RADIOSITE Fórum

  • Tematic Media Group (Sláger TV, Dikh TV, Magyar Mozi TV, SuperOne, Fishing & Hunting)

 #60101  Szerző: SzD
 
donder, te jó útra tértél! :) Valóban voltak erre nekem is próbálkozásaim privátban, többen a fórumon is jelezték neked, hogy talán nem épp a megfelelő körülmények között viselkedsz, alkalmanként, meg te is kaptál x időnyi eltiltást. De Nálad ezek be is váltak. Mauronál sajnos nem.
De javasolnám, hogy ezt zárjuk le, inkább hallgassunk meg egy jó nótát, aztán inkább arról beszéljünk. :lol:
 #60099  Szerző: donder
 
Pasa írta:OFF:
Őszintén szólva én sajnálom ezt a kemény intézkedést, talán első körben lehetett volna két hét bünti (mint Dondernek anno), de ez csak az én véleményem...
ON!
Ha jól emlékszem, még idejében megkaptam azt a bűvös levelet SzD-től, aki helyre tett... :D Vagy nem? :S
 #60096  Szerző: markfelt
 
SzD írta:
Pasa írta:OFF:
Őszintén szólva én sajnálom ezt a kemény intézkedést, talán első körben lehetett volna két hét bünti (mint Dondernek anno), de ez csak az én véleményem...
ON!
Mauro kapott már eltiltást, egy hétig - ha jól emlékszem.

Mellesleg pedig... :chinese:
Már visszaeső volt, gyakorlatilag.
 #60095  Szerző: SzD
 
Pasa írta:OFF:
Őszintén szólva én sajnálom ezt a kemény intézkedést, talán első körben lehetett volna két hét bünti (mint Dondernek anno), de ez csak az én véleményem...
ON!
Mauro kapott már eltiltást, egy hétig - ha jól emlékszem.

Mellesleg pedig... :chinese:
 #60091  Szerző: Pasa
 
OFF:
Őszintén szólva én sajnálom ezt a kemény intézkedést, talán első körben lehetett volna két hét bünti (mint Dondernek anno), de ez csak az én véleményem...
ON!
 #60086  Szerző: mlaszlo
 
donder írta:
Mauro írta:ebből a stílusból nem kérünk, felhasználó törölve.
admin
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Mauro, így utólag: magadnak kerested a bajt... :P
Na tessék, miről maradtam le?! :)
 #60084  Szerző: djlacee
 
Engem érdekelne. csak hát upc
 #60083  Szerző: lali87
 
donder írta:
Mauro írta:ebből a stílusból nem kérünk, felhasználó törölve.
admin
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Mauro, így utólag: magadnak kerested a bajt... :P
OFF:....volt idő amikor te is kerested, sőt meg is találtad. :lol:

ON: Kit érdekel isten igazából a NótaTV?????? :blush: (leszámítva azt a pár nyugdíjas nénit akinek elő van fizetve az extra csomag) :lol: :lol: :lol:
 #60077  Szerző: donder
 
Mauro írta:ebből a stílusból nem kérünk, felhasználó törölve.
admin
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Mauro, így utólag: magadnak kerested a bajt... :P
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15