RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #2122  Szerző: tomee87
 
téeszelnök írta: érdekes, én értettem, egyszer volt durva akadás.
jeek írta:amikor egy ilyen minden téren szenny kereskedelmi csatornáról van szó.
mégis nézed. :)
Nem szokásom nézni se tv-t, TV2-t meg főleg nem, azt az 5percet láttam a Tényekből amikor az a szánalmas minőségű közvetítés volt, azt is azért, mert Chesternek készítek egy cikket és az időzített felvételről készítettem videot. Általában ha nem nézek valamit nem mondok róla véleményt, de sajnos ezt pont láttam és leírtam véleményem.
 #2120  Szerző: t
 
jeek írta:Már hogyne érdekelné. Nem mind1, hogy csak minden 2. szót hallod, mert akad az egész, nem mind1, hogy a stúdió tud beszélni a külső riporterhez vagy nem, így létrejön 2 irányú kommunikáció. Ennél még az is jobb ha mobiltelefonon csak hang formájában jut el az élő közvetítés, de ez röhejes. 3G-n belövik a stúdióba a pixeles képet és 5mp-enként akadva az egész, akkor mind1, ha ki se mennek.
érdekes, én értettem, egyszer volt durva akadás.
jeek írta:amikor egy ilyen minden téren szenny kereskedelmi csatornáról van szó.
mégis nézed. :)
 #2119  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta: Én nem ezt mondtam, ez már a te üldözési mániád.
Mer mégis mi??? Egy kulturális csatorna, ami csupa jó és szép, ismeretterjesztő és szórakoztató műsoraival hozzájárul a nézők szórakoztatásához és nélküle nem élet az élet. Hahahaha, nekem nem kell itt védeni, meg üldözési mániázni, főleg nem akkor amikor egy ilyen minden téren szenny kereskedelmi csatornáról van szó.
 #2118  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:

Nem tudom, hogy jött ez most ide. Egy tv nem attól lesz hiteles, vagy nem hiteles, hogy mobilos, vagy műholdas kapcsolat van.
Kutyát nem érdekli...ettől függetlenül persze a TV2 valóban nem hiteles.
Már hogyne érdekelné. Nem mind1, hogy csak minden 2. szót hallod, mert akad az egész, nem mind1, hogy a stúdió tud beszélni a külső riporterhez vagy nem, így létrejön 2 irányú kommunikáció. Ennél még az is jobb ha mobiltelefonon csak hang formájában jut el az élő közvetítés, de ez röhejes. 3G-n belövik a stúdióba a pixeles képet és 5mp-enként akadva az egész, akkor mind1, ha ki se mennek.
 #2116  Szerző: t
 
hiteles média meg azért nincs, mert minden ember szubjektív gondolkodású :)
 #2114  Szerző: t
 
amúgy meg 1. a francnak erőlködjenek, amennyit meg bírtak mutatni, azt láttad így is, 2. én se küldeném ki a műholdas kocsimat fölgyújtatni meg szétveretni
 #2112  Szerző: rsite1
 
jeek írta:
MikySoft írta:
jeek írta:De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
Ez így van, de a HírTv fel van erre készülve, míg a Tv2-nek nem ez az elsődleges feladata.
Mondjuk igaz. A TV2 egy átlagos kereskedelmi TV, neki nem a hiteles és jó minőségű tájékoztatás a célja, hanem a szenny és a bulvár tálalása a népnek. Sajnos....
Én nem ezt mondtam, ez már a te üldözési mániád.

Nem tudom, hogy jött ez most ide. Egy tv nem attól lesz hiteles, vagy nem hiteles, hogy mobilos, vagy műholdas kapcsolat van.
Kutyát nem érdekli...ettől függetlenül persze a Tv2 valóban nem hiteles.
 #2111  Szerző: tomee87
 
téeszelnök írta:Műholdas közvetítőkocsival azért nem olyan könnyű rohangálni mindenfelé a tömeggel, nem gondolod? :)
őőő. Azért tart már ott a technika, hogy a műholdas közvetítő kocsit leteszik valahova és vezeték nélküli technikával elég nagy területet be tudnak sugározni ahol a kamera és a mikrofon szabadon mozoghat. A Hír TV is így csinálja asszem. Meg a Tour De France közvetítései is hasonló, de jóval modernebb technikával zajlanak le.
 #2110  Szerző: t
 
Műholdas közvetítőkocsival azért nem olyan könnyű rohangálni mindenfelé a tömeggel, nem gondolod? :)
 #2109  Szerző: tomee87
 
MikySoft írta:
jeek írta:De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
Ez így van, de a HírTv fel van erre készülve, míg a Tv2-nek nem ez az elsődleges feladata.
Mondjuk igaz. A TV2 egy átlagos kereskedelmi TV, neki nem a hiteles és jó minőségű tájékoztatás a célja, hanem a szenny és a bulvár tálalása a népnek. Sajnos....
  • 1
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203