RADIOSITE Fórum

  • TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Izaura TV, Spíler 1-2, TV2 Séf, stb.)

 #4145  Szerző: djlacee
 
Tegnap véletlenül belepillantottam ebbe a Senorita Szöszibe, hát én még ilyen rémes műsort nem láttam.
Ez így van, a műsor egy lóf**z, többet vártam tőle.

viszont a csaj jól néz ki
 #4138  Szerző: mlaszlo
 
Úgy tűnik veszélyben a tv2 őszi műsorstruktúrája:

"Megdöbbentő vereséget szenvedett tegnap a Tv2 az RTL Klubtól. Nem az a különös, hogy főműsoridőben a Fókusz és a Barátok közt is a tévé előtt ülők 39 százalékát kötötte le, amíg a Hal a tortán közönségaránya csak 29,6 százalékos volt. (Bár azért ez is szokatlan, ilyen nagy, közel 70 százalékos közönségarányt nem gyakran szakít magának a két nagy csatorna).

Az igazán szokatlan, hogy a Tv2 már délutántól, a Cápák kezdetétől elvesztette ezt a küzdelmet, ráadásul óriási különbséggel. Az RTL Híradója például 40,3 százalékos közönségarányt hozott össze, míg a Tények csak 28, 7 százalékot, a Celeb vagyok, ments ki innen pedig mindezt megfejelte még pár százalékkal, és szinte lemosta a vele szembe küldött Jóban-rosszbant. (42,7 százalékos közönségarány a 24,2-vel szemben).

Senorita Szöszi (21,1 százalékos share) és a 10! című (18,8 százalék) celebszidalmazó műsor pedig mocskosul kikapott a Rend őrzője (41,6 százalék) című akciófilmtől, sőt a tévé elé éjjel lehuppanó értelmiségnek köszönhetően még a XXI. századtól is. Hogy mit jelent mégis mindez? Úgy néz ki, hogy az RTL Klub sztárkínzó műsora összeroppantotta a Tv2 teljes őszi műsorstruktúráját, bár azért még talán talpon maradt a Megasztár, és persze ott a titkos fegyver: Frei Tamás."

http://comment.blog.hu/2008/10/08/nagyot_kapott_a_tv2

Tegnap véletlenül belepillantottam ebbe a Senorita Szöszibe, hát én még ilyen rémes műsort nem láttam.
 #2503  Szerző: centerweb
 
Ezt én is meg tudom erősíteni.
 #2501  Szerző: djlacee
 
Most nagyon kegyetlen a DR HOUSE hangja, ilyen tompa, mintha egy üregből hallatszana
 #2168  Szerző: tomee87
 
centerweb írta:ilyen mobiltelefonos élő kapcsolás az m1-en is, és a CNN-en is van, elég gyakran. Sőt, az m1-en webes kapcsolás is van (Azthiszem a Kék Fényben).
a-a
Ami a CNN-en van az Videophone-os kapcsolás és nem 3G-s mobiltelefonos. A Videotelefont a nagy nemzetközi tv-k már évek óta használják, mert bevált dolog. Aránylag jó minőséget ad (jobbat, mint a TV2-n a mobilos) és stabil is, max a kép bufferel be de a hang folyamatos. És álló kamerával használják nem pedig úgy ahogy a TV2, hogy az operatőr futott/sétált a kamerával, ettől még jobban pixelesedik az amúgy is alacsonyabb sávszélű kép.
 #2167  Szerző: centerweb
 
ilyen mobiltelefonos élő kapcsolás az m1-en is, és a CNN-en is van, elég gyakran. Sőt, az m1-en webes kapcsolás is van (Azthiszem a Kék Fényben).
 #2127  Szerző: rsite1
 
jeek írta:nekem nem kell itt védeni, meg üldözési mániázni
Mintha anyámat hallgatnám. :)
 #2125  Szerző: t
 
különben meg tüntiközvetítésben hallottam már olyat, hogy "a tüntetők most átszaladtak az x térre, képet sajnos nem tudunk mutatni, mert oda nem érnek el a kameráink" :D
 #2124  Szerző: t
 
akkor meg pláne nem értem, miért zavar, ha nem nézed :mrgreen:
én netezés közben háttérnek benyomom a tényeket, aztán ennyi, nem idegelem magam fölöslegesen a hüje tévé miatt, sőt, egész héten ma látok először tévét és baromi jól megvoltam nélküle :)
  • 1
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203