RADIOSITE Fórum

• TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, IzauraTV...)

#2119  Szerző: tomee87
 2008.09.20. 18:23
MikySoft írta: Én nem ezt mondtam, ez már a te üldözési mániád.
Mer mégis mi??? Egy kulturális csatorna, ami csupa jó és szép, ismeretterjesztő és szórakoztató műsoraival hozzájárul a nézők szórakoztatásához és nélküle nem élet az élet. Hahahaha, nekem nem kell itt védeni, meg üldözési mániázni, főleg nem akkor amikor egy ilyen minden téren szenny kereskedelmi csatornáról van szó.
 #2118  Szerző: tomee87
 2008.09.20. 18:20
MikySoft írta:

Nem tudom, hogy jött ez most ide. Egy tv nem attól lesz hiteles, vagy nem hiteles, hogy mobilos, vagy műholdas kapcsolat van.
Kutyát nem érdekli...ettől függetlenül persze a TV2 valóban nem hiteles.
Már hogyne érdekelné. Nem mind1, hogy csak minden 2. szót hallod, mert akad az egész, nem mind1, hogy a stúdió tud beszélni a külső riporterhez vagy nem, így létrejön 2 irányú kommunikáció. Ennél még az is jobb ha mobiltelefonon csak hang formájában jut el az élő közvetítés, de ez röhejes. 3G-n belövik a stúdióba a pixeles képet és 5mp-enként akadva az egész, akkor mind1, ha ki se mennek.
 #2116  Szerző: t
 2008.09.20. 18:15
hiteles média meg azért nincs, mert minden ember szubjektív gondolkodású :)
 #2114  Szerző: t
 2008.09.20. 18:13
amúgy meg 1. a francnak erőlködjenek, amennyit meg bírtak mutatni, azt láttad így is, 2. én se küldeném ki a műholdas kocsimat fölgyújtatni meg szétveretni
 #2112  Szerző: rsite1
 2008.09.20. 18:08
jeek írta:
MikySoft írta:
jeek írta:De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
Ez így van, de a HírTv fel van erre készülve, míg a Tv2-nek nem ez az elsődleges feladata.
Mondjuk igaz. A TV2 egy átlagos kereskedelmi TV, neki nem a hiteles és jó minőségű tájékoztatás a célja, hanem a szenny és a bulvár tálalása a népnek. Sajnos....
Én nem ezt mondtam, ez már a te üldözési mániád.

Nem tudom, hogy jött ez most ide. Egy tv nem attól lesz hiteles, vagy nem hiteles, hogy mobilos, vagy műholdas kapcsolat van.
Kutyát nem érdekli...ettől függetlenül persze a Tv2 valóban nem hiteles.
 #2111  Szerző: tomee87
 2008.09.20. 18:06
téeszelnök írta:Műholdas közvetítőkocsival azért nem olyan könnyű rohangálni mindenfelé a tömeggel, nem gondolod? :)
őőő. Azért tart már ott a technika, hogy a műholdas közvetítő kocsit leteszik valahova és vezeték nélküli technikával elég nagy területet be tudnak sugározni ahol a kamera és a mikrofon szabadon mozoghat. A Hír TV is így csinálja asszem. Meg a Tour De France közvetítései is hasonló, de jóval modernebb technikával zajlanak le.
 #2110  Szerző: t
 2008.09.20. 18:04
Műholdas közvetítőkocsival azért nem olyan könnyű rohangálni mindenfelé a tömeggel, nem gondolod? :)
 #2109  Szerző: tomee87
 2008.09.20. 18:04
MikySoft írta:
jeek írta:De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
Ez így van, de a HírTv fel van erre készülve, míg a Tv2-nek nem ez az elsődleges feladata.
Mondjuk igaz. A TV2 egy átlagos kereskedelmi TV, neki nem a hiteles és jó minőségű tájékoztatás a célja, hanem a szenny és a bulvár tálalása a népnek. Sajnos....
 #2108  Szerző: rsite1
 2008.09.20. 18:01
 #2107  Szerző: tomee87
 2008.09.20. 17:54
De durva ez a TV2 Tények. Mobiltelefonos kapcsolattal csinálnak ÉLŐ kapcsolatot 2008-ban, tök pixeles a kép, folyamatos akadozás, hát No comment. A HírTV, ami egy jóval kisebb költségvetésű tv, mint a TV2, tud műholdas kapcsolattal élő bejelentkezést adni, a TV2 meg nem, ez vicc.
  • 1
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.