RADIOSITE Fórum

• TV2 Csoport (TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, IzauraTV...)

#181036  Szerző: Wolfman
 2019.02.01. 21:13
IstvánB írta:
2019.01.30. 13:25
Tények nem most kezdték a ferdítést hazudozást. Emlékszem 2004-5 táján bemutattak egy GTA módosítást mondván :veszélyes játék került piacra...
Majd a Lady Gaga klipben a repülő gyémántokat egy magyar srác csinálta. Tele volt akkor is a net a ferdítéseikkel. Ebből kiindulva nem tudom elhinni a többi riportjukat sem. Az új rendszer pedig tett is rá még egy lapáttal.
Ezt más médiumok is csinálták, nemcsak a TV2. A Blikkben például annak idején felháborodva írtak egy "Disznóvágás Pro 2009" nevű játékról, ami a valóságban csak egy Rossz PC Játékok Sorozat nyereményjátékra poénból készült borító volt...
A Lady Gagás ügy meg baromi vicces így utólag. :D

Az asr-Pasa-féle veszekedéshez meg csak annyit: Srácok, komolyan, ne kezdjétek már megint...
 #181011  Szerző: asr27
 2019.02.01. 18:53
Off:
NEM! A fórumot senki nem rombolja!
Te nem vagy képes felfogni, hogy nincs igazad, és a fórumozók nagy része nem ért egyet veled, azzal amit gondolsz a közéletről, a tv2-ről, a hazug propagandáról, vagy az országon hatalmaskodó maffiáról!
Neked aki nem fideszes, az komcsi libsi, hazug, stb...
Egyetlen egy olyat nem tudtál felhozni, amikor az általad mocskolt RTL bármikor is fizetett volna hírhamisításért kártérítést! De mondhatom az Indexet, HVG-t, ATV-t is! Egyetlen egy esetet nem tudtál felmutatni!
Viszont! A tv2, origo, pestrsrácok és hasonló, közpénzel kitömött hazug kormánypárti médiumok, szinte havi szinten, sokszor többször is, százezreket, milliókat fizetnek ellenzéki politikusoknak!Azért mert bíroság által hivatalosan megállapított tény, hogy hazudtak, lejárattak ellenzéki személyeket!!!
Tehát, hogy értsd: Amíg az RTL-en elhangzanak azok az igaz, valós hírek és információk, amelyek a józan gondolkodású, tisztán látó magyar emberek jelentős részét érint, addig a tv 2 napi szinten hazudja szét az országot, mert ez van kiadva parancsba, fentről, mert a hatalom retteg, hogy egyszer vége lesz és ki fog derülni az a rengeteg mocskosság, amit a magyar emberekkel és az országunkkal művelnek!
Neked nem véleményed van, te végig öntöd a fórumot az agymosott dumával, amit a tv2-n, echo tv-n vagy valamelyik kormánypárti lapon hallasz, olvasol!
Remélem sikerül megértened a leírtakat.....
On:
 #181007  Szerző: Glenn
 2019.02.01. 18:41
OFF...
Sajnos ezt a fórumot folyamatosan rombolja egy andré, vagy asr, vagy ki tudja, milyen nevű agyhalott, aki képtelen elfogadni, hogy az övén kívül létezhet más vélemény is. Így azonnal támadásba lendül és személyeskedik, sérteget. Teheti, itt ezt megengedik neki, máshonnan már repült volna, pláne a dupla regisztrációja miatt.
Szerencsére azért ez nem általános dolog, pl. én sem fikázom azt, aki RTL-t vagy ATV-t néz. Meg ugye, a stílus maga az ember. :)
...ON
 #181004  Szerző: asr27
 2019.02.01. 17:47
adam1400 írta:
2019.02.01. 17:06
mától a műholdas UPC-nél, holnaptól a kábelesnél is van spiler 2
Fillérekért, szinte ajándékként dobálják a szolgáltatóknak, csak, hogy kerüljön be és mehessen a propaganda napközben is, néhány perces bejátszásokban
Persze mi előfizetők, ha nem is azonnal, de majd kapjuk az áremeléseket, miközben sokan egy másodpercig sem kapcsolunk oda.

#180998  Szerző: 501WAVE
 2019.02.01. 13:34
Én arra lennék kíváncsi,hogy miért szánják prémium fílmcsatornának a hamarosan induló Moziverzumot.
Mikor egy az egyben a Mozi + ismétlőcsatornája lesz. 100 %-ban megegyező tartalommal.

Ugyanez a helyzet a Jocky TV-vel.
Fílm4,TV4,Story4 ismétlőcsatornája.
 #180995  Szerző: csadam
 2019.02.01. 07:40
asr27 írta:
2019.01.31. 22:26
ez a glenn vagy pasa nevű ipse totálisan nem ebben a világban él, vagy én nem tudom, hogy ennek az agysejtjei helyén mi van...
hogy lehet bárki ennyire beleszerelmesedve a NER-be? ez egyszerűen hihetetlen.
Pedig az elmúlt hónapban, egészen a múlt hétig, már kezdtem azt hinni, hogy megjött a józan esze, és kezdi belátni, hogy baromira nem úgy vannak a dolgok, ahogy a fideszes hazugmédia mutogatja nap, mint nap. Erre látom, hogy ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.
"aki nem fideszes, az csak ballib komcsi lehet"
Nem! Azt RTL Híradó egy független objektív hírforrás.
A TV2, pedig egy aljas, hazug, közpénzzel kitömött lakájmédia, és nem csak a tények, hanem napközben, rövid blokkok alatt is hazudnak, mint a vízfolyás!
Egy véleményen vagyok veled, de szerintem kár ezen vitatkozni, hogy melyik hazudik. El kell fogadni a másik véleményét, ki ennek hisz, ki annak. Felesleges ezen veszekedni, úgyse fogja egyik fél se megváltoztatni a másikat. ;)

De ez részemről itt nagyon is off, de nem bírtam megállni, hogy ne szóljak hozzá.
 #180967  Szerző: asr27
 2019.01.31. 22:26
ez a glenn vagy pasa nevű ipse totálisan nem ebben a világban él, vagy én nem tudom, hogy ennek az agysejtjei helyén mi van...
hogy lehet bárki ennyire beleszerelmesedve a NER-be? ez egyszerűen hihetetlen.
Pedig az elmúlt hónapban, egészen a múlt hétig, már kezdtem azt hinni, hogy megjött a józan esze, és kezdi belátni, hogy baromira nem úgy vannak a dolgok, ahogy a fideszes hazugmédia mutogatja nap, mint nap. Erre látom, hogy ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.
"aki nem fideszes, az csak ballib komcsi lehet"
Nem! Azt RTL Híradó egy független objektív hírforrás.
A TV2, pedig egy aljas, hazug, közpénzzel kitömött lakájmédia, és nem csak a tények, hanem napközben, rövid blokkok alatt is hazudnak, mint a vízfolyás!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 201

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.