RADIOSITE Fórum

  • MTVA (M1, M2, M3.hu, M4 Sport, M5, Duna, Duna World)

 #182413  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2019.03.30. 18:24 Hát igen, lehetne színesebb, de azt tudni kell, hogy sok régi műsor jogdíjával nem az MTV rendelkezik, a tulajdonos meg nem mindig járul hozzá a sugárzáshoz.
Szerintem valamelyik csatornán lesz helyette pár órás blokk, az is elég lenne (pl. M5).
Persze, ez így van, de elég nagy summából dolgozik az MTVA, szóval bele kéne férnie. Az már csak a hab a tortán, hogy eleve egy fizetős kábelcsatorna volt. Így a szememben nincs mentség a beszántására.

De remélem, hasonló tartalmakra a jövőben is számíthatunk máshol, ahogy mondod.
 #182409  Szerző: Glenn
 
Hát igen, lehetne színesebb, de azt tudni kell, hogy sok régi műsor jogdíjával nem az MTV rendelkezik, a tulajdonos meg nem mindig járul hozzá a sugárzáshoz.
Szerintem valamelyik csatornán lesz helyette pár órás blokk, az is elég lenne (pl. M5).
 #182406  Szerző: egon2
 
Sajnálnám ha megszünne,bár többet vártam tőle.Pl. règi vetèlkedők leadása Szerencsekerèk,Mindent vagy semmit,Van benne valami,Zsákbamacska.Vagy règi müsorokat mint pl. Friderikusz show,Delta,Kapcsoltam stb...
 #179087  Szerző: asr27
 
kl439 írta: 2018.08.22. 08:41 Ez nettó hamisítvány! Elég ránézni az irtó gagyi betűtípuskoppintásra.
Valóban, ezt benéztem.
Egyébként be sem számoltak a történtekről a "köz"médiában, mivel náluk ez nem hír.
Szép kis összefoglaló róluk:
http://hirhugo.hu/2018/08/22/alhir-az-m ... -pelenkat/
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 235