RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #193081  Szerző: djlacee
 
Tehát szerinted az elfogadható, hogy egy nemzetközi TV csatornára azt mondod hogy "ennél már nincs lejjebb" és beszúrsz egy pár hányós emojit, mert félig szivárványszínű logóval fejezik ki szolidaritásukat?
 #193079  Szerző: Glenn
 
shadoe írta:Szerintem pedig az a probléma, Glenn, hogy régóta viszed itt a fórum agresszor-okostojás-megmondóember szerepkörét.
noartist írta:Megelőztél - én is pontosan így látom.
Egy követ fújtok, ugyanazt, mint a jelenlegi gyalázatos ellenzék. Én mindig is feltételeztem az itt fórumozókról, hogy tudják, hol kommentelnek. Ez itt egy médiás fórum és nem politikai. Sajnos nem bírjátok ki, hogy lépten nyomon alázzatok mindenkit, aki nem a ti világnézeteteket vallja. Csak megsúgom, ez a fórum nem ilyen volt ám 15 éve, amikor én ide tagként beléptem, de a hozzátok hasonló kirekesztő stílus ilyenné tette. Most is ezt teszitek velem és bántja a csőrötöket, hogy én nem hagyom magam. Egy ideje már egyedül vagyok veletek szemben, de nyugi, továbbra is tartom majd a frontot, ha tetszik nektek, ha nem. :gonosz:
 #193069  Szerző: noartist
 
shadoe írta: 2021.06.22. 19:48 Szerintem pedig az a probléma, Glenn, hogy régóta viszed itt a fórum agresszor-okostojás-megmondóember szerepkörét. Lépten-nyomon belekötsz mindenkibe, már csak a Jóisten hiányzik ide, hogy még abba is beletöröld a cipődet, és kioktasd. Lehet itt rádiós műsorvezető, fórumtárs, bárki, te itt akkor érzed jól magad, ha jól odapörkölhetsz, és tied az utolsó szó. Szánalmasnak tartom, ha valaki napi szinten azért lép ide fel, hogy jól megmondja a tutit, a többieket lealázza és lekommentálja, majd elégedetten kilép, belenéz a tükörbe, és boldog, alszik egyet, és másnap várja a szaftos folytatást. Általában az ilyen megkeseredett és állandósultan vitriolos emberekkel nem foglalkozok, mert nem érdemes - és ez ezután is így lesz, írhatsz erre is bármit, én biztos nem olvasom el, de jó lenne, ha befejeznéd a fórum sorozatos szétágyúzását és mérgezését, mert az utóbbi időben alaposan elvetted a sulykot!
Megelőztél - én is pontosan így látom. Sok dolgot néztünk már el, Glenn. Az állandó gyűlölködésre és kötekedésre nincs szükség.
 #193068  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2021.06.22. 17:16 Hát nem lepődtem meg, pontosan ilyen reakcióra számítottam (bár kis késéssel, mert nyilván ezt a zagyvaságot időbe telt kiokoskodni).
noartist írta:Bocs, de Bayer-i szintre lépett a gyűlölködésed.
Bocs, de míg Bayer valóban kissé erősen szokott fogalmazni, a másik oldal médiáiban ő maximum tanuló lehetne gyűlöletbeszéd terén. Én sem gyűlölködtem, de hát persze, hogy ha valaki rosszat szól e jelenségre, azt verbálisan ki kell nyírni, ugye? :x
noartist írta:Mivel napjaink Magyarországa nem jutott el odáig (sőt, csak mélyebbre süllyedt), hogy a másikat - legyen bármilyen a vallása, bőrszíne, szexuális beállítottsága - elfogadja, ez egy jelzésértékű üzenet. Hogy az emberek nem egyformák, és ez így van jól.
Ebben egyetértünk, kivéve a "jelzésértékű üzenetet".
Valóban nő az elutasítás mértéke, de egyelőre itt még kezelhető. Nem úgy, mint tőlünk nyugatabbra.
A "jelzésértékű üzenet" pedig színtiszta politikai színvallás, miközben ez a televízió következetesen kinyilvánítja, hogy sosem politizál. Kíváncsi lennék, ha a másik csatorna egyszercsak árpádsávos mintát rejtene a logójába, mekkora lenne a visítás! Pedig az árpádsávok ezeréves magyar szimbólumok, a szivárvány viszont a közelmúltig keresztény jelkép volt (aztán valakik ellopták és most természetidegen dolgok reklámozására használják). :gülü2:
noartist írta:Az szerinted rendben van, hogy egyes helyeken a második világháború borzalmait idéző módon írnak egyes politikusokról, álnéven?
Igen, egyet is értenék veled, de nyilván nem ugyanazokra gondolunk. Bizony, én sem helyeslem.
noartist írta:Van benned pici tolerancia azon embertársaid iránt, akik nem azt a hú’ de tökéletes világképet élik, mint te?
Sokkal több emberrel találkozom a mindennapjaimban, mint te és mindenkivel el tudok gyűlölködés nélkül beszélgetni. Maximálisan toleráns vagyok, másképp nem is végezhetném ezt a munkámat évtizedek óta megelégedésre a legnagyobb cégnél. 8-)
Én a te toleranciaszintedre lennék inkább kíváncsi...
Erre gondoltam. Aki szerint ez rendben van, és ez újságírás, az gondolja végig a dolgot kétszer. Nem hiszem, hogy egy átmeneti logóváltoztatás ehhez az undorító stílushoz képest problémás lenne.
 #193067  Szerző: shadoe
 
Szerintem pedig az a probléma, Glenn, hogy régóta viszed itt a fórum agresszor-okostojás-megmondóember szerepkörét. Lépten-nyomon belekötsz mindenkibe, már csak a Jóisten hiányzik ide, hogy még abba is beletöröld a cipődet, és kioktasd. Lehet itt rádiós műsorvezető, fórumtárs, bárki, te itt akkor érzed jól magad, ha jól odapörkölhetsz, és tied az utolsó szó. Szánalmasnak tartom, ha valaki napi szinten azért lép ide fel, hogy jól megmondja a tutit, a többieket lealázza és lekommentálja, majd elégedetten kilép, belenéz a tükörbe, és boldog, alszik egyet, és másnap várja a szaftos folytatást. Általában az ilyen megkeseredett és állandósultan vitriolos emberekkel nem foglalkozok, mert nem érdemes - és ez ezután is így lesz, írhatsz erre is bármit, én biztos nem olvasom el, de jó lenne, ha befejeznéd a fórum sorozatos szétágyúzását és mérgezését, mert az utóbbi időben alaposan elvetted a sulykot!
 #193061  Szerző: Glenn
 
Hát nem lepődtem meg, pontosan ilyen reakcióra számítottam (bár kis késéssel, mert nyilván ezt a zagyvaságot időbe telt kiokoskodni).
noartist írta:Bocs, de Bayer-i szintre lépett a gyűlölködésed.
Bocs, de míg Bayer valóban kissé erősen szokott fogalmazni, a másik oldal médiáiban ő maximum tanuló lehetne gyűlöletbeszéd terén. Én sem gyűlölködtem, de hát persze, hogy ha valaki rosszat szól e jelenségre, azt verbálisan ki kell nyírni, ugye? :x
noartist írta:Mivel napjaink Magyarországa nem jutott el odáig (sőt, csak mélyebbre süllyedt), hogy a másikat - legyen bármilyen a vallása, bőrszíne, szexuális beállítottsága - elfogadja, ez egy jelzésértékű üzenet. Hogy az emberek nem egyformák, és ez így van jól.
Ebben egyetértünk, kivéve a "jelzésértékű üzenetet".
Valóban nő az elutasítás mértéke, de egyelőre itt még kezelhető. Nem úgy, mint tőlünk nyugatabbra.
A "jelzésértékű üzenet" pedig színtiszta politikai színvallás, miközben ez a televízió következetesen kinyilvánítja, hogy sosem politizál. Kíváncsi lennék, ha a másik csatorna egyszercsak árpádsávos mintát rejtene a logójába, mekkora lenne a visítás! Pedig az árpádsávok ezeréves magyar szimbólumok, a szivárvány viszont a közelmúltig keresztény jelkép volt (aztán valakik ellopták és most természetidegen dolgok reklámozására használják). :gülü2:
noartist írta:Az szerinted rendben van, hogy egyes helyeken a második világháború borzalmait idéző módon írnak egyes politikusokról, álnéven?
Igen, egyet is értenék veled, de nyilván nem ugyanazokra gondolunk. Bizony, én sem helyeslem.
noartist írta:Van benned pici tolerancia azon embertársaid iránt, akik nem azt a hú’ de tökéletes világképet élik, mint te?
Sokkal több emberrel találkozom a mindennapjaimban, mint te és mindenkivel el tudok gyűlölködés nélkül beszélgetni. Maximálisan toleráns vagyok, másképp nem is végezhetném ezt a munkámat évtizedek óta megelégedésre a legnagyobb cégnél. 8-)
Én a te toleranciaszintedre lennék inkább kíváncsi...
 #193059  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2021.06.20. 18:29 Az RTL Klub új logója!
Ahhoz képest, hogy 20 éve még piros-fehér-zöld volt, majd utána kifehéredett, mostanra tényleg nagyot fejlődtek. Nincs már lejjebb, szégyelljék magukat! Eddig se nagyon néztem, most pedig törlöm a listából.
:x :vomit: :x :vomit:
Kép
Bocs, de Bayer-i szintre lépett a gyűlölködésed. Mivel napjaink Magyarországa nem jutott el odáig (sőt, csak mélyebbre süllyedt), hogy a másikat - legyen bármilyen a vallása, bőrszíne, szexuális beállítottsága - elfogadja, ez egy jelzésértékű üzenet. Hogy az emberek nem egyformák, és ez így van jól.

Az szerinted rendben van, hogy egyes helyeken a második világháború borzalmait idéző módon írnak egyes politikusokról, álnéven?

Van benned pici tolerancia azon embertársaid iránt, akik nem azt a hú’ de tökéletes világképet élik, mint te?
 #193051  Szerző: Milu
 
Glenn írta: 2021.06.20. 18:29 Az RTL Klub új logója!
Ahhoz képest, hogy 20 éve még piros-fehér-zöld volt, majd utána kifehéredett, mostanra tényleg nagyot fejlődtek. Nincs már lejjebb, szégyelljék magukat! Eddig se nagyon néztem, most pedig törlöm a listából.
:x :vomit: :x :vomit:
Kép
Ez csak ideiglenes logócsere, a "b*zi_RTL.png" fájlnév alapján feltételezem, hogy pontosan tudod a miértjét. :roll: Szomorúnak tartom, hogy 2021-ben valaki lelki békéjét pár pixelnyi szivárvány ennyire fel tudja zaklatni. Ahogy azt is, hogy ilyen megmozdulásokra egyáltalán szükség van. Fejlődő gondolkodású országokban az elfogadás már nem téma, nálunk meg az egyébként is szörnyen visszamaradott helyzetet törvényekkel rontják tovább... :roll:
 #193041  Szerző: Glenn
 
Az RTL Klub új logója!
Ahhoz képest, hogy 20 éve még piros-fehér-zöld volt, majd utána kifehéredett, mostanra tényleg nagyot fejlődtek. Nincs már lejjebb, szégyelljék magukat! Eddig se nagyon néztem, most pedig törlöm a listából.
:x :vomit: :x :vomit:
Kép
 #192771  Szerző: knoskamatee
 
a mostani adományozós (SOS Gyermekfalu) Fókusz Plusz alatt megemlítették, hogy a TV2 a COVID-19 áldozatainak szentel hasonló műsort és megkérték rá a nézőket, hogy nekik is adományozzanak.
MEGAKORREKT :yes:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 199