RADIOSITE Fórum

  • RTL Magyarország (RTL, RTL KETTŐ, RTL HÁROM, Cool TV, RTL Gold, Film+, Muzsika TV, Sorozat+)

 #6532  Szerző: rsite1
 
Szerintem meg röhej az egész műsor. Unalmas és szar.
 #6526  Szerző: Gyurika
 
A szombat esti láz arról szólna hogy sztárok táncolnak nem?
Akkor most miért ilyenek táncolnak pl.: Gáspár Bea :lol:
 #6057  Szerző: tomee87
 
Az RTL Klubon meg a BBC Prime-on most egyszerre megy a szombat esti láz c. műsor :lol: Persze utóbbin az eredeti megy :P
 #5693  Szerző: Gyurika
 
Ez igaz. Az RTL-n elindult ez a sztárok a dzsungelben műsor és most a TV2-n indul egy sztárok Afrikában műsor.( a műsorok nevét direkt nem írtam ki).
 #5656  Szerző: mlaszlo
 
Nincs órája az RTL-nek?

"A két nagy országos kereskedelmi csatorna őszi csatája miatt megbízhatatlanná váltak a műsorújságok. A Tv2 és az RTL Klub még több pénzt akar, amikor elnyújtja a műsorait, és közben igyekeznek kiszúrni egymással. A nézők közben akár fél órát is várhatnak kedvenc show-jukra."
 #5644  Szerző: tomee87
 
De gáz a 10éves a BK logo a képernyő jobb sarkában :? Ezt nagyon összecsaphatták.
 #5185  Szerző: t
 
hehe, én meg nem is figyeltem, csak háttérben megy, aztán arra kaptam fel a fejem, hogy hogy repül az idő, hogy már reklám van :D
 #5177  Szerző: djlacee
 
Tiszta Tv2 feeling.
Szerencsére már leszoktak róla :D
 #5176  Szerző: rsite1
 
Hehe. Ez érdekes. Épp a mazochista betegségemet éltem volna ki a Heti Hetes nézésével.
Elindult a műsor, megtörtént az olvasói levelek felolvasása (kb. 3 perc) majd mondta a Jáksó, hogy most elmegyünk reklámozni.

Bejött a Heti Hetes inzert, és tényleg reklám van, azóta is. Először azt hittem vicc, de nem. Ez azért durva.
Tiszta Tv2 feeling.
 #5029  Szerző: Pasa
 
Láttam egyszer a Mammutnál, nagyon be volt málnázva... :lol:
  • 1
  • 195
  • 196
  • 197
  • 198
  • 199