RADIOSITE Fórum

  • Euronews

 #161148  Szerző: djlacee
 
Valaki megnézhetné ezt a TP-t még, mert nálam ingadozik a jelminőség, és nem sikerül letárolni a transzponder csatornáit
 #161120  Szerző: csadam
 
Hot Birdön elindult az Euronews HD.

Frekvencia: 11.565/H
Symbol Rate: 29900
FEC: 3/4

Egyelőre csak angol hangsáv van.
 #161045  Szerző: altermanus
 
Az a baj, hogy most megszűntek a Digisportok, és nem tették vissza. Viszont számításaim szerint nyugodtan elfér minden muxon 16 csatorna, felirattal, két hangsávval, ha ebben a felbontásban adják a csatornákat. Viszont ha a HD csatornákat vesszük, akkor 3 HD, és 2 SD simán felfér rajta, két hangsávval, teletexttel, felirattal EPG-vel. Van 5 Mux
A: 3HD, 1SD, 4 rádió
B: 16SD
C: 2HD, 6SD
D: 15SD
E: 16SD - (Digisport 2-vel 17SD)

Szóval egyszerűen nincs kedvük betenni a kínálatba, mert nem ,,propaganda csatorna"
 #157310  Szerző: Gr3g0ry
 
LuciFerko írta:De nem is egy muxon van az M5-el? Akkor miért kerül ki? :hit:
Talán telítve van a DVB-T hálózat.
 #157308  Szerző: noartist
 
LuciFerko írta:De nem is egy muxon van az M5-el? Akkor miért kerül ki? :hit:
Mert már ott az M1, ami hitelesen, szélsebesen mondja a híreket. Ugye.. :)
 #157306  Szerző: LuciFerko
 
De nem is egy muxon van az M5-el? Akkor miért kerül ki? :hit:
 #157305  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta: Van egy kis képernyős(tartalékolt,jelenleg monitorként üzemelve),megnéztem tegnap de ott még nincs a "kínálatban",az ígért csatik pedig vannak és működnek.
Szerintem akkor kerül be a Mindig TV Pluszba, amikor a rendes csatik közül kikerül.
 #157300  Szerző: Gr3g0ry
 
Wolfman írta:
Gr3g0ry írta: Augusztusban kerül ki, mikor várhatóan indul az M5,hogy a mux-ra kiférjen az a adó
Az Euronews elvileg nem az A mux-on van: http://mindigtv.hu/mindigtv/segithetunk ... nakiosztas
Gr3g0ry írta:
Wolfman írta:Azért HbbTV-n ott lesz még legalább.
Vajon hány embernek van olyanja?
Nem valószínű, hogy sokaknak (nekem sincs), ezzel csak azt akartam mondani, hogy legalább nem tűnik el teljesen a kínálatból.
Úgyírtam volna hogy "A MUX". :)

Van egy kis képernyős(tartalékolt,jelenleg monitorként üzemelve),megnéztem tegnap de ott még nincs a "kínálatban",az ígért csatik pedig vannak és működnek.
 #157298  Szerző: Wolfman
 
Gr3g0ry írta: Augusztusban kerül ki, mikor várhatóan indul az M5,hogy a mux-ra kiférjen az a adó
Az Euronews elvileg nem az A mux-on van: http://mindigtv.hu/mindigtv/segithetunk ... nakiosztas
Gr3g0ry írta:
Wolfman írta:Azért HbbTV-n ott lesz még legalább.
Vajon hány embernek van olyanja?
Nem valószínű, hogy sokaknak (nekem sincs), ezzel csak azt akartam mondani, hogy legalább nem tűnik el teljesen a kínálatból.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16