RADIOSITE Fórum

  • Euronews

 #104948  Szerző: asimov
 
Ne vedd el a kedvem... en bizalmat szavazok az EuroNews-nek, aztan ugyis kiderul az elso napokban, hogy mi a helyzet.

Ivoa írta:Kiváncsi vagyok arra, hogy - szigorúan üzleti szemmel - megéri-e pártsemleges adót létrehozni.
Az Inforádió ezzel próbálkozik már 12 éve, de éppen most kerültek át ingyenes frekvenciára, ami mutatja, hogy üzletileg nem jó vállalkozás ez a modell. (Korábban pedzegették is, hogy kereskedelmiért nem indulnának újra.)
 #104942  Szerző: Ivoa
 
Kiváncsi vagyok arra, hogy - szigorúan üzleti szemmel - megéri-e pártsemleges adót létrehozni.
Az Inforádió ezzel próbálkozik már 12 éve, de éppen most kerültek át ingyenes frekvenciára, ami mutatja, hogy üzletileg nem jó vállalkozás ez a modell. (Korábban pedzegették is, hogy kereskedelmiért nem indulnának újra.)
 #104926  Szerző: djlacee
 
jeek írta:
djlacee írta:Hogy lehetne már fizetős? Az eddigi 10 nyelvvel FTA az Astrán, csak a magyar miatt lekódolnák?
Olvasd el a cikket!
LOKÁLIS verzió lesz, nem az Astra-n lévő kap magyar hangsávot, hanem egy teljesen új csatorna indul, CSAK magyar hangsávval, na az nem lesz FTA :) Ebben 100%-ig biztos vagyok.
Aha, hát bízzunk benne hogy FTA lesz legalább DVB-T -n.
Mellesleg 10 különböző pozícióban van FTA Euronews műholdon
 #104925  Szerző: tomee87
 
djlacee írta:Hogy lehetne már fizetős? Az eddigi 10 nyelvvel FTA az Astrán, csak a magyar miatt lekódolnák?
Olvasd el a cikket!
LOKÁLIS verzió lesz, nem az Astra-n lévő kap magyar hangsávot, hanem egy teljesen új csatorna indul, CSAK magyar hangsávval, na az nem lesz FTA :) Ebben 100%-ig biztos vagyok.
 #104924  Szerző: asimov
 
Az MTV "objektivitasat" termeszetesen hagyjuk.

Az EuroNews elnokenek, meg az alabbi optimista hangvetelu mondatabol sem tunik ugy, hogy a kozeljovoben az MTV partner lesz a musorkeszitesben, sot egyeb partner is szoba johet:
"...A csatorna elnöke azt mondta, hogy a jövőben a Euronews szeretne "helyi partnert" is bevonni a műsorgyártásba. Hét-nyolc évvel ezelőtt személyesen tárgyalt a Magyar Televízió akkori vezetőivel, de az ajánlatra soha nem kapott konkrét választ. "Ha a közszolgálati televízió most hajlandó lenne velünk együttműködni, mi nagyon örülnénk" ..."

Az EuroNews-nek (ugy gondolnam...) van eleg sajat tokeje ( >> igenyes musorok, alkalmas musorvezetok es hatterszemelyzet) ahhoz, hogy ne fuggjon itt senkitol es van boven tapasztalata is musorkeszitesben.

Ha megis fizetos lesz (amit ketlek) akkor olyan nagyon draga azert nem lehet, mert egy hircsatornara nemigen fognak tomegek elofizetni, es maris bukta a mutatvany. Szerintem.
 #104923  Szerző: djlacee
 
Hogy lehetne már fizetős? Az eddigi 10 nyelvvel FTA az Astrán, csak a magyar miatt lekódolnák?
 #104922  Szerző: tomee87
 
Szerintem az is teljesen egyértelmű, hogy fizetős lesz a csatorna, az alap, több nyelvű EuroNews marad FTA, de biztos, hogy ez a lokális verzió kódolt és fizetős csatorna lesz, mégpedig valószínűleg nem is olcsó.
 #104918  Szerző: PooLee
 
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy végre lesz egy pártatlan csatorna, de aztán ahogy továbbolvastam, Pasa véleményére jutottam. Miután az MTV-vel terveznek együttműködni, nem is kell tovább ragozni a dolgot. Mindenki tudja, mostanában mennyire objektív az MTV...
 #104913  Szerző: Glenn
 
rmihaly76 írta:Nagyon pozitiv, mert vegre -talan- lesz egy partfuggetlen hircsatorna.
Én ebben nem vagyok 100 %-ig biztos.
rmihaly76 írta:Gondolom, a MindigTV alapcsomagban is ez lesz majd a most ott levo, angol nyelvu EuroNews helyett.
Szerintem meg - mivel nem magyar hangsávot kap, hanem önálló program lesz - fizetős csomagba fog kerülni. Lehet, hogy a jelenlegi meg marad az alapcsomagban.
(szeretném, ha egyik tippem se jönne be!)
 #104907  Szerző: LuciFerko
 
rmihaly76 írta:Nagyon pozitiv, mert vegre -talan- lesz egy partfuggetlen hircsatorna.
Gondolom, a MindigTV alapcsomagban is ez lesz majd a most ott levo, angol nyelvu EuroNews helyett.
Nickman írta:Jövőre indul a magyar Euronews
http://www.origo.hu/teve/20121002-jovor ... onews.html
Azt hittem, hogy csak kap egy magyar hangsávot. Műholdon vagy 8 nyelvű hangsáv van neki.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16