RADIOSITE Fórum

  • Főnix TV Budapest

 #44143  Szerző: Pasa
 
Hát sugárzottként tetőantennával azért bejön, de még Budafokon és Pestszenterzsébeten is. Sőt én itthon is be tudom fogni gyengén, ha akarom (20 km). Kábelen meg egész Csepelen, és 24 órában megy (igaz inkább csak képújsággal).
 #44140  Szerző: Mauro
 
Pasa írta:
Mauro írta:Ez azért érdekes hogy pont az ország fővárosának nincs helyi adása.
Azért egy sugárzott még mindig van, a Csepp TV, igaz csak Csepel egy részén vehető. Viszont elég változatos több órás műsora van.
http://www.csepptv.hu/index.php?inc=musor
Gondolom akkor Digi azt továbbítja C6-on Csepelen. De az érdekes Csepel helyi TV-je nem vehető egész Csepelen.
 #44138  Szerző: Pasa
 
Mauro írta:Ez azért érdekes hogy pont az ország fővárosának nincs helyi adása.
Azért egy sugárzott még mindig van, a Csepp TV, igaz csak Csepel egy részén vehető. Viszont elég változatos több órás műsora van.
http://www.csepptv.hu/index.php?inc=musor
 #44115  Szerző: LuciFerko
 
régen nem volt rajt hálózat sem.
 #44102  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta: pár éve volt csomó hírek rajt meg az utca tv- kint az utcén interjuholtak embereket különböző témákról.
Erről nem tudtam, amíg kábel tv-n volt, csak átkapcsoltam rajta, de akkor mindig a Hálózat TV vagy valamilyen más műsor ment rajta.
 #44066  Szerző: Mauro
 
LuciFerko írta:
mlaszlo írta:
Mauro írta:Akkor most nem lesz helyi tv adó BP vételkörzetébe? Nem semmi.
A Főnix TV sem volt igazi helyi adó, semmi olyan műsor nem volt rajta, ami kimondottan Budapesttel vagy annak körzetével foglalkozott volna. A műsoridő jelentős részében képújság volt, illetve a Hálózat műsorát adta, nagyon kevés volt a saját műsora.
pár éve volt csomó hírek rajt meg az utca tv- kint az utcén interjuholtak embereket különböző témákról.
De sose mentek messzire a stúdiótól amennyire észre láttam.
 #44064  Szerző: LuciFerko
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:Akkor most nem lesz helyi tv adó BP vételkörzetébe? Nem semmi.
A Főnix TV sem volt igazi helyi adó, semmi olyan műsor nem volt rajta, ami kimondottan Budapesttel vagy annak körzetével foglalkozott volna. A műsoridő jelentős részében képújság volt, illetve a Hálózat műsorát adta, nagyon kevés volt a saját műsora.
pár éve volt csomó hírek rajt meg az utca tv- kint az utcén interjuholtak embereket különböző témákról.
 #44059  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta: Ez azért érdekes hogy pont az ország fővárosának nincs helyi adása.
Ennek talán az is az oka, hogy a fővárosban viszonylag kevesen vannak, akik szoba vagy tetőantennával tv-znek. A DVB-T tudott volna ezen talán változtatni, de hát ezzel a lefedettséggel ez nem fog megvalósulni.
Egyébként minden kerületnek van helyi televíziója, ami a kábelszolgáltatóknál megy, de ezeknek a csatornáknak nagyon gyenge a műsoruk. Általában hetente egyszer van egy fél-, esetleg egy órás hírmagazin és esetleg valami más műsor, a fennmaradó időben pedig képújságok mennek, egyes kerületek televízióinál pedig még zene sincs alatta a képújság alatt.
Akkor az bőven elég. Szerintem azt se sokan nézik.
 #44058  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta: Ez azért érdekes hogy pont az ország fővárosának nincs helyi adása.
Ennek talán az is az oka, hogy a fővárosban viszonylag kevesen vannak, akik szoba vagy tetőantennával tv-znek. A DVB-T tudott volna ezen talán változtatni, de hát ezzel a lefedettséggel ez nem fog megvalósulni.
Egyébként minden kerületnek van helyi televíziója, ami a kábelszolgáltatóknál megy, de ezeknek a csatornáknak nagyon gyenge a műsoruk. Általában hetente egyszer van egy fél-, esetleg egy órás hírmagazin és esetleg valami más műsor, a fennmaradó időben pedig képújságok mennek, egyes kerületek televízióinál pedig még zene sincs alatta a képújság alatt.
 #44057  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:Akkor most nem lesz helyi tv adó BP vételkörzetébe? Nem semmi.
A Főnix TV sem volt igazi helyi adó, semmi olyan műsor nem volt rajta, ami kimondottan Budapesttel vagy annak körzetével foglalkozott volna. A műsoridő jelentős részében képújság volt, illetve a Hálózat műsorát adta, nagyon kevés volt a saját műsora.
Ez azért érdekes hogy pont az ország fővárosának nincs helyi adása.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8