RADIOSITE Fórum

  • Óbuda Televízió

 #149926  Szerző: markfelt
 
Erősen szkeptikus vagyok a helyi tévék jelenkori értelmét, célját, lényegét illetően, legyen az egy Óbuda TV, egy falusi képújság, vagy mondjuk egy tényleg igényesen összerakott Győr+ TV.

Az, hogy egy adott régióban szinte minden helyi tv csak a készülékek egy részén érhető el a változatos terjesztési formák miatt, hab a tortán.
 #149921  Szerző: Glenn
 
Ma, valami kalandvágytól vezérelve analógra kapcsoltam. Ott jelenleg is megy ez a csatorna, de azon felül, hogy digitálisan sehol sem érhető el (analógban is csak a Telekomnál), további szégyen a 4:3-as formátum és a heti egy napos műsor (amit a többi napon ismételnek). Egy 127000-es kerületben ennél sokkal komolyabb helyi tévé kéne. Nem kell, hogy filmet adjon, de nagyon sok az esemény, akár sport, akár közélet szempontjából. Szomorú, hogy az elmúlt 10 évben (akkor néztem utoljára) minden tekintetben visszafejlődött ez a médium. :(
 #93933  Szerző: Glenn
 
http://obudatv.hu/

"Helyi közműsor-szolgáltató Óbudán - Békásmegyeren, nem csak lakótelepeken. Az ÓBUDA televízió az ország egyik legnagyobb kábeltelevíziója. Közszolgálati műsorával több mint két évtizede napi 24 órán át JELEN VAN az óbudaiak képernyőjén! Műsora immár 55 000 lakásba jut el, ami közel 150 000 potenciális nézőt jelent."

Mondjuk most épp csökken a nézőszáma, mert a kerületben terjeszkedik a DIGI, ami nem vette fel kínálatába az ÓTV-t. Nálam se fogható.