RADIOSITE Fórum

  • DIGI / Invitel

 #6008  Szerző: LuciFerko
 
tényleg nincs VH1 a digin, haver mondta :)
 #5998  Szerző: Zoshi
 
mlaszlo írta:
Sz. írta:
mlaszlo írta:Vagy a Digi-nél nem számít az ÁSZF? :shock:
Hát nem...

(lásd: Hálózat TV esete)
Azért ez is érdekes, ha ez a upc-nél történt volna meg, már biztos, hogy több internetes oldal erről cikkezne.
De én az előfizetőket sem értem, a netboard fórumot olvasva egész jól tűrik a VH1 elvételét. Pedig hiába alacsony a havidíj, azért a szolgáltatónak is vannak kötelezettségei.
Nem csak ott. Ha bármelyik cég megcsinálná ezt kapna egy kis büntit. A Digi nem fél ettől? Áá van pénzünk majd kifizetjük a büntit úgy is alapján gondolkodnak?
 #5996  Szerző: Sz.
 
Egyébként a VH1 volt az egyetlen csatorna a Digin, ahol a jó minőségű forrás (Hotbird, Viacom csomag) ellenére látványosan szar volt a csatorna képe. Most a tesztábrán nagyon jól látszik a szar tömörítés, olyan homályos, mintha valami Video CD lenne. Ellenben a hangja jó volt, olyan 192-224 körüli.
 #5995  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Hát igen. Mindenesetre ha igazak a pletykák a T-Sattal kapcsolatban, akkor ideje lesz felkötni a gatyát a Digi itthoni leányvállalatának...
Amúgy az MTV Romania is kikerült...
Bárcsak a VIVA is menne, légyszilégysziii! :twisted:
Jó lenne ha igazak lennének az eddigi infók a T-Sattal kapcsolatban. Akkor lehetne egy ilyen csatornaelvételes húzása a upc-nek is, mert akkor könnyen le lehetne mondani :D
A VIVA a direct-ről is mehetne, de én a magyar MTV-ért sem ejtenék könnyeket :mrgreen:
 #5994  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:Azért ez is érdekes, ha ez a upc-nél történt volna meg, már biztos, hogy több internetes oldal erről cikkezne.
De én az előfizetőket sem értem, a netboard fórumot olvasva egész jól tűrik a VH1 elvételét. Pedig hiába alacsony a havidíj, azért a szolgáltatónak is vannak kötelezettségei.
Hát igen. Mindenesetre ha igazak a pletykák a T-Sattal kapcsolatban, akkor ideje lesz felkötni a gatyát a Diginek...
Amúgy az MTV Romania is kikerült, azt mondják pénzhiány miatt. Szerintem van benne valami.
Bárcsak a VIVA is menne, légyszilégysziii! :twisted:
 #5991  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:
mlaszlo írta:Vagy a Digi-nél nem számít az ÁSZF? :shock:
Hát nem...

(lásd: Hálózat TV esete)
Azért ez is érdekes, ha ez a upc-nél történt volna meg, már biztos, hogy több internetes oldal erről cikkezne.
De én az előfizetőket sem értem, a netboard fórumot olvasva egész jól tűrik a VH1 elvételét. Pedig hiába alacsony a havidíj, azért a szolgáltatónak is vannak kötelezettségei.
 #5989  Szerző: Sz.
 
Chester írta:De.. és ez már nem az első eset. Jelenleg teszt ábra v mi van helyette.......
Igen, színcsík van és 1khz-es hang hallatszik fél másodpercenként pár pillanatra. Nem vágom, miért. Hiszen elvileg a VH1-et minden ország kapta, ahol van Digi, nemcsak a magyarok (itthon tény és való, hogy vagy fel kellett volna rakni a CC-s változatot, vagy levenni végleg a VH1-et. Na de pl a románoknál nem, mert ott nincs CC.)
 #5986  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:Vagy a Digi-nél nem számít az ÁSZF? :shock:
Hát nem...

(lásd: Hálózat TV esete)
 #5984  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Netboardon azt írják h a Digi levette a Vh-1-et ....
Azért ez megdöbbentő, ezt nem kellett volna 30 nappal előre bejelenteniük? Vagy a Digi-nél nem számít az ÁSZF? :shock:
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88