RADIOSITE Fórum

• DIGI

#5984  Szerző: mlaszlo
 2008.10.31. 19:46
Chester írta:Netboardon azt írják h a Digi levette a Vh-1-et ....
Azért ez megdöbbentő, ezt nem kellett volna 30 nappal előre bejelenteniük? Vagy a Digi-nél nem számít az ÁSZF? :shock:
 #5971  Szerző: rsite1
 2008.10.31. 17:09
Ma kocsmában megnézem igaz-e.
 #4616  Szerző: mlaszlo
 2008.10.13. 17:37
Sz. írta: Szerintem előbb-utóbb úgyis bérelnek majd egy 4. tp-t, indulásnak ez a 3 egyáltalán nem rossz. Úgyis indul még csomó új csatorna (pl. Spike TV :shock: ), szükség lesz a bővítésre a T-nél is, így akkor odapakolhatják az eddig simulcryptesítetteket is.
Még több új csatorna? :shock:
Biztos lesz majd bővítés, de szerintem már az induló kínálat is bőven elegendő, így is előfordul, hogy a sok csatorna ellenére sem talál olyan műsort az ember, ami érdekelné.
 #4607  Szerző: Sz.
 2008.10.13. 17:23
mlaszlo írta: Én is kíváncsi leszek a T-Home-ra, a netboard-ra tettek fel egy videót az egyik TP csatornáiról, az alapján jó minőségű lesz, bár úgy tűnik, hogy a zenecsatornák a gyenge pontja a szolgáltatásnak, mert a VH1 kivételével a többi 128 kbit/s-os hanggal megy (kettő a Boom révén) :(
De ha adnak 3 beltérit, akkor lehet, hogy a kötbér ellenére is megválok a Direct-től :)
A Digi-t érintően igazad van, ha nem lenne, akkor sem a Direct, sem a kábelesek nem akcióznának és nem fejlesztenének.
Szerintem előbb-utóbb úgyis bérelnek majd egy 4. tp-t, indulásnak ez a 3 egyáltalán nem rossz. Úgyis indul még csomó új csatorna (pl. Spike TV :shock: ), szükség lesz a bővítésre a T-nél is, így akkor odapakolhatják az eddig simulcryptesítetteket is.
 #4606  Szerző: mlaszlo
 2008.10.13. 17:16
Sz. írta: A T-Home-os résszel egyetértek... :)
Amúgy ha nem lenne Digi, akkor fogadni mernék, hogy Directen még mindig nem lenne két beltéris lehetőség és még mindig 6-7-8 ezerbe kerülne a családi csomag... :D

Szóval annyira azért szerintem nem fair szidni a Digit. Bár kétségtelenül jogos, ha nem ismerjük a múltat.
Én is kíváncsi leszek a T-Home-ra, a netboard-ra tettek fel egy videót az egyik TP csatornáiról, az alapján jó minőségű lesz, bár úgy tűnik, hogy a zenecsatornák a gyenge pontja a szolgáltatásnak, mert a VH1 kivételével a többi 128 kbit/s-os hanggal megy (kettő a Boom révén) :(
De ha adnak 3 beltérit, akkor lehet, hogy a kötbér ellenére is megválok a Direct-től :)
A Digi-t érintően igazad van, ha nem lenne, akkor sem a Direct, sem a kábelesek nem akcióznának és nem fejlesztenének.
 #4603  Szerző: Sz.
 2008.10.13. 16:59
MikySoft írta:
Sz. írta:
téeszelnök írta:most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
itt az a lényeg, hogy bekapcsolja, jön rajta a story tv meg a romantica? jön. akkor innentől miről beszéljünk? :D
Így van, ráadásul tök olcsón. Analóg kábelszolgáltatáshoz pl. tökéletes alternatíva...
Sok csatorna, viszonylag jó minőség, EPG meg fix csatornalista meg egy analóg kábeltv-n sincs...
Legyen csak. Büszke lehet rá minden előfizető. Szerintem még egy ilyen szar szolgáltató nem létezik...
Csak jöjjön már a T-Home. Remélem rálép a DigiTV- és a upc direct tökére...
A T-Home-os résszel egyetértek... :)
Amúgy ha nem lenne Digi, akkor fogadni mernék, hogy Directen még mindig nem lenne két beltéris lehetőség és még mindig 6-7-8 ezerbe kerülne a családi csomag... :D

Szóval annyira azért szerintem nem fair szidni a Digit. Bár kétségtelenül jogos, ha nem ismerjük a múltat.
 #4584  Szerző: rsite1
 2008.10.13. 15:43
Sz. írta:
téeszelnök írta:most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
itt az a lényeg, hogy bekapcsolja, jön rajta a story tv meg a romantica? jön. akkor innentől miről beszéljünk? :D
Így van, ráadásul tök olcsón. Analóg kábelszolgáltatáshoz pl. tökéletes alternatíva...
Sok csatorna, viszonylag jó minőség, EPG meg fix csatornalista meg egy analóg kábeltv-n sincs...
Legyen csak. Büszke lehet rá minden előfizető. Szerintem még egy ilyen szar szolgáltató nem létezik...
Csak jöjjön már a T-Home. Remélem rálép a DigiTV- és a upc direct tökére...
 #4560  Szerző: Sz.
 2008.10.13. 10:06
 #4558  Szerző: t
 2008.10.13. 10:04
most nézem, szomszéd öregasszonynál is kint van a Digi antenna, őt pl szerintem nem érdekli se a csatornalista, se a tömörítés, se az epg.
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.