RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #3293  Szerző: tomee87
 
Ha azt nézzük maga nevében a UPC Direct is nagyon drága jelenleg. Stagnáló csatornák, szar kinálat, ehhez képest a jelenlegi UPC Direct sztem. drágának számít.
Ha ilyen kinálattal 5000Ft körül lesz a T, akkor az még elfogadhatónak mondható, nem a legolcsóbb, de nem is számít drágának.
 #3286  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta: Listaárra gondolnak.. T-s nettel, telefonnal nem enyi lesz sztem. Amúgy meg motmár nagyon kiv vagyok, mer van aki azt írja nem lesz jó, van aki most nézi, és azt mondja veri mind2 dth-t. Jó lenne képet, meg videót feltenni h mégis mien. Most jópár csatorna nyitva van.
Szerintem 5000.-Ft körül biztos lesz a havidíj, de azért egyelőre nem tudom elképzelni, hogy annyira olcsó lesz, mert eddig a T nem az alacsony árairól volt ismert. Kábel tv-nél kb. 5 évet húztunk le náluk, a telefon és a net még mindig tőlük van (már jó hosszú ideje) és egy forint kedvezményt nem adtak még.
A minőségben még azért verheti a két DTH szolgáltatót, mert úgy tudom, hogy jelenleg még csak a csatornák fele megy, a többinek csak a helye van meg és fekete kép van rajtuk.
 #3284  Szerző: Zoshi
 
mlaszlo írta:
Chester írta:
LuciFerko írta:és tényleg olcsó lesz? nekem telefon, net sőt mobil is T
Hivatalo infó még nincs, de ez érthető is. Nagyon titkolóznak, hogy a konkurensek ne tudjanak készülni rá :D De elvileg akinek net, telcsi T, azoknak nagyon olcsó lesz, és azt mondják itt páran, hogy a directnél tuti olcsóbb lesz.
A Direct-nél olcsóbb? Mert a netboard fórumon olyan 8000.-Ft körüli havidíj merült fel.
A minőségre azért kíváncsi lennék, elvileg MPEG4-el kb. 15-18 csatorna férne el TP-nként jó minőségben, a 25 csatorna/TP nekem nagyon soknak tűnik.
Egyébként nem értem továbbra sem, hogy ha az IPTV-t és majd a DTH szolgáltatást lehet csomagkedvezménnyel adni, akkor a kábel tv-t miért kell az IPTV-hez képest két-háromszoros áron adni.
Listaárra gondolnak.. T-s nettel, telefonnal nem enyi lesz sztem. Amúgy meg motmár nagyon kiv vagyok, mer van aki azt írja nem lesz jó, van aki most nézi, és azt mondja veri mind2 dth-t. Jó lenne képet, meg videót feltenni h mégis mien. Most jópár csatorna nyitva van.
 #3283  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:
LuciFerko írta:és tényleg olcsó lesz? nekem telefon, net sőt mobil is T
Hivatalo infó még nincs, de ez érthető is. Nagyon titkolóznak, hogy a konkurensek ne tudjanak készülni rá :D De elvileg akinek net, telcsi T, azoknak nagyon olcsó lesz, és azt mondják itt páran, hogy a directnél tuti olcsóbb lesz.
A Direct-nél olcsóbb? Mert a netboard fórumon olyan 8000.-Ft körüli havidíj merült fel.
A minőségre azért kíváncsi lennék, elvileg MPEG4-el kb. 15-18 csatorna férne el TP-nként jó minőségben, a 25 csatorna/TP nekem nagyon soknak tűnik.
Egyébként nem értem továbbra sem, hogy ha az IPTV-t és majd a DTH szolgáltatást lehet csomagkedvezménnyel adni, akkor a kábel tv-t miért kell az IPTV-hez képest két-háromszoros áron adni.
 #3279  Szerző: Zoshi
 
LuciFerko írta:és tényleg olcsó lesz? nekem telefon, net sőt mobil is T
Hivatalo infó még nincs, de ez érthető is. Nagyon titkolóznak, hogy a konkurensek ne tudjanak készülni rá :D De elvileg akinek net, telcsi T, azoknak nagyon olcsó lesz, és azt mondják itt páran, hogy a directnél tuti olcsóbb lesz.
 #3278  Szerző: LuciFerko
 
és tényleg olcsó lesz? nekem telefon, net sőt mobil is T
 #3277  Szerző: Zoshi
 
Netboardon írtam h az Es News mellet mér van ???, nemtom. De nem válaszolt attila...
Amúgy igen, ha a minőséget se cseszik el, akkor asszem a legjobb DTH lesz. ;)
 #3276  Szerző: tomee87
 
Nem hát. Kínálat van legalább, nem úgy, mint a UPC Directnél meg Hello HD-nál.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37